Wpis z mikrobloga

Muminy mają przeyebane za te kupienie subów. Jak można być takim kretynem i kupić aż tak dużo na jeden strzał. W sumie to chyba tylko Mumin mógł taki numer odwalić. Co za specjalna rodzina. Myślałem, że takie tylko są w pamiętnikach z wakacji albo innej gówno prawdzie. Jesteś prze #!$%@? Mumin XD Podziwiam was i zastanawiam się jak wy do tej pory daliście rade przeżyć. W sumie podobny tryb życia do koali. Żreć, spać i ryzykować własne życie. Przecież jak wam ten kanał spadnie, to tylko prezes na tym zarobi, bo nagra kilka gniotów o waszym wyjeździe i pomacha chusteczką na pożegnanie na lotnisku. No chyba, że to Kamerdynerzy im kupili za ostatnie riele przed wyjazdem, żeby się Muminom wiodło :D #raportzpanstwasrodka
  • 11
  • Odpowiedz
  • 24
@Vendigoo: Faktycznie, znając jego geniusz to chciał kupić 100 i jebnął się o dwa zera. Z drugiej strony jeden #!$%@?, zgłosiłem spam i oszustwa i wytłumaczyłem o co chodzi w dwóch zdaniach. Kłamcy i żebraki. Na lajwie jak prezes go chciał poczęstować szlugiem to powiedział, że on chciałby tego chinskiego, nie zdażył poczekać na zdanie prezesa i już dupsko podnosił skanując szlugi z oddali swoim tępym wzrokiem. Strasznie się rzuca w
  • Odpowiedz
  • 3
@MWittmann: ja wszedlem na kanał, kliknalem zgłoś uzytkownika, spam i oszustwo, a potem w okienku do pisania wpisalem tylko po angielsku bo #!$%@? wie kto to czyta wiec niech im sie darzy.
  • Odpowiedz
@novellista: bo życie Muminów to właśnie "Pamiętniki z wakacji (z Kambodży)". Zamiast mięsnych jeży masz masło pomarańczowej, lizanie Philippsa przez Leilę etc. Takie przeciętne cele w życiu.
  • Odpowiedz