Wpis z mikrobloga

@bropek: To co piszesz jest prawdą ale to nie jest brutalne dopóki uzmysławiasz sobie że jesteś z kimś, kogo nie przerastają pierwotne instynkty. A jak ktoś rozumie związki, bycie z drugim człowiekiem dopuszczając do głosu głównie gadzi mózg, to niech najlepiej szuka sobie drugiej połówki o podobnie "złożonym" rozumowaniu. Problemem jest epatowanie tego typu pojmowaniem, utwierdzanie innych jako czystej prawdy w oparciu np. o biologię. Przyklaskują temu ludzie emocjonalnie płytcy a
  • Odpowiedz
@niko444: No i to jest właśnie clue. Jest wiele wartościowych kobiet na świecie, nawet pewnie bardzo blisko nas, a kto to jest żona fritza i dlaczego podaje się w dyskusji o ważnym problemie przykład jej albo tej pani z posta OPa. To jest rak, który trawi współczesny internet. Kiedyś tym podobne treści można było przeczytać w wątkach na kafeterii jeśli się na nie nieopatrznie natrafiło. Teraz wylewa ci się to z
  • Odpowiedz
@Bombonier: widziałem już to kiedyś. Jeszcze mówiła w tym nagraniu, że robiła jako stewardessa juz samo to powinno temu beciakowi zapalic wszelkie możliwe alarmy w głowie. Nie bierze sie na powaznie kobiet pracujących w tego typu zawodach, to i owo sie slyszało od znajomych, którzy bujali sie w tego typu pracach
  • Odpowiedz
@1Ameredhel1: @alfka tłumacze w czym jest problem (jako obiektywista) - w spójności, jak to zawsze bywa z obiektywizmem i logiką.

Problem zaczyna się kiedy ktoś szuka wcześnie np długotrwałego związku (czyli szuka partnera o odpowiednich cechach do tego), a nie może go znaleźć i jest nazywany incelem przez jakichś trolli. Albo kiedy kobieta/mężczyzna udawali, że szukają długotrwałego związku, ale szukali według kryteriów pod krótkotrwałą relacje, a potem zonk, że nie wyszło.
  • Odpowiedz
facet wybiera inna dziewczynę do pukania i inna do związku


@greenbong: wybieram? Mów za siebie. Głupota nie ma płci. Jak chcesz baby co się luźniej wozi to właśnie cwaniakowe jest zmienianie zdania jak chorągiewki na wietrze, a ono niby wynika że stabilności charakteru.
Tu chodzi o brak cwaniactwa. A ty je usprawidliwiasz. Wśród jednych i drugich są osoby które lecą na efektowność i tyle. Potem się tego wypierają, bo #!$%@?, jednak
  • Odpowiedz
@Bombonier: dlatego ja powiedziałem mojej rórzowej, że dom i mieszkanie (niezależnie gdzie będziemy mieszkali) jest moje, a jak ona chce być zer mną, to musi spełniać moje oczekiwania. Ja jej również (i nie mam z tym problemów, wręcz sam cisnę ją o to, bo jest za mało wymagająca, a pewne rzeczy jej przeszkadzają we mnie). Niektóre kobiety są mądre, ale większość musi czuć (mniejszą lub większą) niepewność wobec swojego faceta. To
  • Odpowiedz
@Bombonier: naczy tutaj ja bym się nie zdziwił jakby ona miała dziecko z innym a ten "przyjaciel" to typowy beciak kanapowy co ma zachrzaniać i dawać zasoby robić za ścierkę emocjonalną i się cieszyć że ma TAKĄ KOBIETĘ (oczywiście sex raz na miesiąc pod kołdrą i ona na bank idzie w tany po 3 latach małżeństwa, to chyba wiemy?)

@SzybkieSondy

dlaczego

wy

to

#!$%@?

ogladacie


Fajny komentarz i świetnie że ma
  • Odpowiedz
to jest normalne dla większości ludzi na tym świecie, to dziwi tylko inceli. Tak samo jak facet wybiera inna dziewczynę do pukania i inna do związku. Tak samo robią kobiety


@greenbong: nie, bo PRZECIĘTNY facet nie ma takiego pola manewru na tym rynku jak kobieta - tak jak Ty napisałeś to robi topka facetów i bardzo dużo kobiet
  • Odpowiedz
Autorytety dla aktualnej młodzieży kurna mać. Patusy, sramma i przegrywy.
Jak dzieciaki mają mieć coś w głowie kiedy promuje się najgorsze postawy. Później co drugi z depresją i myślami samobójczymi bo dał sobie mózg zatruć internetowym szambem.
  • Odpowiedz
wybieram? Mów za siebie. Głupota nie ma płci. Jak chcesz baby co się luźniej wozi to właśnie cwaniakowe jest zmienianie zdania jak chorągiewki na wietrze, a ono niby wynika że stabilności charakteru.

Tu chodzi o brak cwaniactwa. A ty je usprawidliwiasz. Wśród jednych i drugich są osoby które lecą na efektowność i tyle. Potem się tego wypierają, bo #!$%@?, jednak to tylko efektowne, ale nie żeby powiedzieć że same są głupie tylko
  • Odpowiedz