Wpis z mikrobloga

@CzeczenCzeczenski: czyli wymieniłeś wszystkie kilka incydentów na ponad ile... 100 miejsc protestów? Tysiące protestujących? A ile widziałeś w sumie protestów? Czy po prostu zobaczyłeś tych kilka incydentów powtarzanych do usranej śmierci i już masz wyrobioną opinię na wszystko? Rozumiem, że Ukrainy też nie wspierasz bo się tam kilku banderowców albo otwartych nazioli pojawiło w doniesieniach?
  • Odpowiedz
Rozumiem, że Ukrainy też nie wspierasz bo się tam kilku banderowców albo otwartych nazioli pojawiło w doniesieniach?


@eloyard: No analogicznie wykopki w kółko powtarzają teksty o kilku banderowcach w wielomilionowym narodzie. Jak widać kilka osób jest w stanie dużo smrodu narobić.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice ale powtarzać nikomu nikt nie broni - fakty są jakie są, śmiesznie wygląda jak 5 osób wrzuca to samo jedna po drugiej, ale cóż. Kwestia żeby na podstawie incydentów nie wymyślać bzdurnej opinii na cały ogół.
  • Odpowiedz
@ShowBiz: Biedny rolnik, chlip chlip. Musi sprzedawać towar drożej niż przed covidem :( Co on teraz zrobi :( Chlip. Tak mi go szkoda. Nie płaci biedny podatków, 1 zł na chorobowe, KRUS, dostaje dotacje. :( Aż mi się go żal zrobiło.
  • Odpowiedz
Boże, jak widzę, to co wyprawiają polskie bambry na granicy Ukraińskiej, to jest mi zwyczajnie wstyd, że mam polskie obywatelstwo, brzydzę się tego faktu, Testoviron miał w zupełności rację.


@CzeczenCzeczenski: Kolego właśnie połknąłeś haczyk ludzi którzy chcieli abyś znielubił rolników.
JEDEN CZŁOWIEK NA 50TYS LUDZI MIAŁ NAPIS O PUTINIE. JEDEN to dziwne że tylko jeden.
Bo każdy może robić i mówić co chce to nie Rosja.

Karetka bardzo szybko i sprawnie
  • Odpowiedz