Wpis z mikrobloga

@YungOTF: Co tam gadałeś o pustakach i braku umiejętności używania przecinków? Czyżbyś znowu miał niczym nieoddzielone dwa rzeczowniki? Ten wielokropek zaś jest już tylko wisienką na torcie.
@YungOTF: Widzisz, dałem ci szansę, ale ty nie ogarniasz, bo nawet nie zauważyłeś, że powinno być w mojej wypowiedzi "czasowniki" a nie "rzeczowniki". ¯\(ツ)/¯
@YungOTF: Oczywiście, że czytasz, bo odpowiadasz w sposób pokazujący, że zapoznałeś się z całą treścią, ale ty jesteś prosty i do tego pozerant, którego rozgryza się na dzień dobry. Coś mi mówi, że jesteś 16-17 latkiem, zazdroszczącym innym kontaktów i spędzającym czas głównie na gierkach.
@damch, czego Ty nie rozumiesz w tym, że nie czytam Twoich dłuższych wypocin? Chyba muszę jednak zacząć. Jestem prosty, jak najbardziej, a Ciebie chyba jednak zabolała moja pierwsza wiadomość, skoro zacząłeś używać tych przecinków. Dodatkowo sprawdzać profil, komentujesz jakieś głupoty. Rozgryźć to sobie możesz orzeszka. Coś mi mówi, że jesteś typowym Polakiem i to widać. Mam 14 lat, zazdroszczę innym kontaktów i spędzam czas na gierkach.
Dodatkowo sprawdzać profil,


@YungOTF: Żartujesz sobie? Na pewno mi by się nie chciało. Wystarczyło przepuścić twój profil przez medyczny model AI, Sapia Med AI do profilowania psychologicznego, by uzyskać rys psychologiczny oceniony na 94,3% poprawności. O tej @stormi ma podobne zdanie co ja i reszta wykopu. Szczęścia życzę. Przy twojej zdolności do oceniania prawidłowej strony, gdzie już nawet maszyny twierdzą, że się mylisz, będziesz go potrzebować.
@damch, wow. AI musi za Ciebie myśleć, bo już nie dajesz rady nawet w internecie. Tylko powiedz jaki ma sens profilowanie psychologiczne, skoro to internet? Jakby każdy się zachowywał tak jak irl tutaj, to by inaczej to wszystko wyglądało. Przy Twojej zdolności oceniania ludzi i czytania ze zrozumieniem też życzę Ci powodzenia. Kogo interesuje zdanie Twoje i reszty wykopu w przypadku takiego zachowania? Daj spokój, ogarnij się i zacznij używać tego
AI musi za Ciebie myśleć, bo już nie dajesz rady nawet w internecie.


@YungOTF: Jednak DM Sepia ma rację co do ciebie, a ty potwierdzasz, że nie jesteś zbyt bystry. Wytłumacz mi, po co ja mam przez kilka godzin czytać twój profil, skoro mogę w 30 sekund otrzymać wynik oparty na wiedzy medycznej i setkach tysięcy obserwacji.
Ty pewnie kopałbyś basen łyżką, jakby obok stała koparka.
Poza tym to ja właśnie
@damch, tak. Właśnie buduje dom i kopie basen lewą ręką tylko. Ja sprawdziłem Twój pierwszy wpis, zajęło mi to 20 sekund. Nikt nie mówi o godzinach, dopowiadasz sobie. Ty nie jesteś zbytnio bystry, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Tego AI za Ciebie niestety nie zrobi. Dobrze, że się wygadałeś co do swojego zawodu, zainteresować, bo w domu, to już raczej nikt Cię nie słucha. O ile w ogóle miał/ma kto
@stormi: Skoro zadajesz pytanie sugestywne, to najpierw powinnaś wskazać niezaprzeczalny konspekt założenia. Ale dobrze, że stajesz się ciekawska, przy twoim intelekcie powinnaś pytać jak najwięcej.
Ja sprawdziłem Twój pierwszy wpis, zajęło mi to 20 sekund.


@YungOTF: A ja mam twoj rys psychologiczny w oparciu o cały profil, zajęło mi to może minute. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
I jeszcze przy okazji realizuje swój pewien pomysł.
I mala zagadka dla ciebie. Czy wiesz co to test Turinga bo jak wiesz to ciekawe jak jesteś rozeznany w jego
@stormi: 39-letni, pracujący jako sales rep. Masz tak kiepsko rozwinięta zdolność dedukcji, że zakładasz "ad hoc" że zainteresowania przyszły z powodu edukacji, a nie że wybrałem edukacje ze względu na zainteresowania. Równie dobrze mógłbym grac w szachy z psem.
pruje sie jak jego jedyna para gaci


@stormi: Może tak, a może poświęcenie tyle czasu dla dwóch jednostek skrajnie odstających od schematu przeciętnego, ustabilizowanego reprezentanta grupy jest mi po coś potrzebne.
Podpowiem ci, że więcej osiągniesz rozwijając sytuacje, gdzie mogę zacząć popełniać błędy i tworzyć przeczące sobie wypowiedzi, niż tworzyć na szybkiego wyłapany element narracji mijającej się z rzeczywistością i dyktowany samą chęcią zemsty z pominięciem taktyki. To może było skuteczne