Wpis z mikrobloga

Przypominam z rana żeby w pracy robić tylko tyle za ile wam płacą, nie mniej nie więcej. Żadnego wychylania, robienia dodatkowej pracy za darmo, nie #!$%@? innych. #pracbaza
  • 137
  • Odpowiedz
@Trabancik: Ja zauważyłem, że dobrze jest na początku pokazać się z dobrej strony (oczywiście bez przesady), a potem powoli, bardzo powoli obniżać poziom. Po jakimś czasie można się już totalnie #!$%@?ć, a oni wciąż mają obraz bardzo solidnego pracownika i tylko myślą sobie: "to musi być naprawdę skomplikowane, jeśli nawet jemu tyle zajmuje". A ja sobie zrobię w godzinę i potem kilka godzin czytania Wykopu.
  • Odpowiedz
Przypominam z rana żeby w pracy robić tylko tyle za ile wam płacą, nie mniej nie więcej.


@Trabancik: ale kumacie, że jest wiele firm, które szukają ludzi na stanowiska kierownicze w ramach rosnących potrzeb i biorą tych zaangażowanych regularnie? W sensie jak Wam odpowiada siedzenie na stanowisku i pensja 1:1 co macie, to faktycznie nie ma co się wysilać. Ale mnóstwo podmiotów zamiast wydawać 20k na rekrutacje i czekać 2 miesiące
  • Odpowiedz
tylko tyle za ile wam płacą, nie mniej nie więcej. Żadnego wychylania


@Trabancik: Wole nie. Sporo się nauczyłem robiąc trochę więcej niż stanowisko ode mnie wymaga. Poza tym w tym roku znowu mam dostać podwyżkę z tego co się orientuje. Dzięki za radę jednak :)
Znam też takich co siedzą i siedzą tak samo przez te ileś lat i się nie wychylają. Pytanie co dalej będą robić jak stracą tę robotę
  • Odpowiedz
@Trabancik: ja robię więcej i dostaje podwyżki ale mam szefa Amerykanina więc może inaczej ceni moja pracę xd oczywiście nie zajeżdżam się, wystarczy trochę własnej inicjatywy przy okazji by być ponad takimi robakami jak OP
  • Odpowiedz
bo wam się udało. Jakby związek nie wyszedł to potem są kwasy w pracy.


@mstasiek: duża firma inne departamenty, chociaż poznaliśmy się jak pracowaliśmy w jednym, a potem przez jakiś czas u jednego dyrektora. Który swoją drogą też poznał swoją żonę u nas w pracy jak jeszcze nie był dyrektorem.
  • Odpowiedz
@Trabancik:

Przypominam z rana żeby w pracy robić tylko tyle za ile wam płacą, nie mniej nie więcej. Żadnego wychylania, robienia dodatkowej pracy za darmo, nie #!$%@? innych.

ech to musi być bejt, przecież każdy robi to co #!$%@? chce ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@muszyna_skarbzycia

@Trabancik: najlepsze mozliwe podejscie


a, i nie pakujcie sie w zadne zwiazki w robocie, sprawdzone, nie polecam xd


Łatwo mówić, ale gdzie indziej poznać różowa po 30 jak nie w pracy ¯_(ツ)_/¯ W pewnym wieku możliwości poznania kogoś drastycznie się zawężają. Albo internet, albo praca.
  • Odpowiedz