Wpis z mikrobloga

@UmazanyPieprzem: Coraz więcej widuje postów z tym gościem. Jako, że sam jestem alkusem to na pierwszy rzut oka widać, że gościu tankuje ale w ilościach umożliwiających "funkcjonowanie" na kacu. Tylko ja mam pytanie, bo nie wiem czy rozumiem. On w jakiejś Kambodży mieszka, #!$%@? browary i co, wstawia vlogi? O czym one są, o co chodzi xD Wiem, mógłbym obejrzeć ale jak odpalam jakiś film to on tam chodzi i gada
@UmazanyPieprzem: Mogę się odnieść z perspektywy osoby w wieku tych odklejeńców. Uwaga, nie nadużywam alkoholu w stopniu takim, że w tym roku ostatnio w użyciu był w sylwestra. Jednak kiedy alkohol się zdarzał, to wyklucza to całkowicie z grafika siłownię na jakieś 2 dni. Nawet po tych 2 dniach przerwy czuć było przeważnie na siłowni spadek formy, bo nie mam już 20 lat i był to taki pierwszy lajtowy trening bo
@HuopWsiowy

Mieszka w turystycznym miejscu, udaje super ojca i dobrego biznesmena a nie ma się niczym pochwalić co osiągnął po 8 latach w kambo. Czujne oko tagowiczow wyłapuje manipulacje, często idzie zjeść na mieście ale nie pokazuje co je a jak pokaże to kątem oka można wyłapać piwerko do którego się nie przyznaje bo ma "dziecko na głowie" ale gdy matka przejmuje opiekę wtedy zaczyna się "operacja Cambodia w puszce". Wstaje rano
@HuopWsiowy to jest sprawa na całe wypracowanie bo trudno uwzględnic w kilku zdaniach wszystko. Kiedyś gadali wolność, brak ZUS i sanepidu, tu pani jeździ z patelnia i sprzedaje na ciepło żarcie - nikt nic z naszych gwiazd nie osiągnął mimo łatwości robienia biznesów - każdy tam kręci co mu wejdzie w kadr, lub się krosuja w 1 miejscu, ostatnio jest moda na donejty głosowe. Muminy zebrieraja 20k na skuter a miesiąc temu
Chilli_Heatwave - @HuopWsiowy to jest sprawa na całe wypracowanie bo trudno uwzględni...