Wpis z mikrobloga

  • 0
@Marek_Kodrat nie mam konkretnej branży która się interesuje, myślałem o imporcie od Chińczyków bo sporo zamawiam detalicznie na własny użytek, więc czemu by nie spróbować na większą skale? Mam doświadczenie w stawianiu sklepów i ogólnie pracuje w branży e-commerce, ale tylko od strony IT. Jako sprzedawca jestem zupełnie zielony.
@seba_thc666: To określ rynek na jakim chcesz sprzedawać. One product shop, Marketplace, eksport czy lokalnie.
Żeby określić co i jak to najpierw musisz znaleźć teoretyczny produkt. Potem poszukać w jakiej formie chcesz go sprzedawać, a potem nauczyć się tej formy. Import jeśli nie znjadziesz niszowej perełki się nie opłąca jeśli nie masz przynajmniej 100k na wydanie. A wtedy najlepiej wziąc firmę która przeprowadzi proces importu. W inym wypadku rzeczy już są
  • 0
@Marek_Kodrat nie mam konkretnego produktu który chce sprzedawać bo totalnie nie wiem jakie są kryteria wyboru owego. Właśnie po to proszę o pozycje książkowe które mi nakreślą z czym to się je na co zwracać uwagę. Mam postawiony własny sklep demo na prescie i spodobało mi się to, chciałbym spróbować swoich sił i czegoś się nauczyć. Nawet kosztem tego że wyjdę na minus. W końcu nie muszę odrazu rezygnować z etatu