Wpis z mikrobloga

#cloutmma #ztrolowany #cloutmma #famemma
Czy uważacie ze "FrikFajty" nie sa miejscem do poruszania takich rzeczy jak depresja przez ztrolowanego i przez tego drugiego

Bo ja osobiście czułem żenadę jak to słuchałem, osobiście uważam ze FrikFajty nie sa od takich rzeczy sam bym nie chciał żeby ta depresja była poruszana z ta cała patologia po to by zrobic szum kołoa =walki bo to daje zupełnie inny wydźwięk niz taki jaki miał w ich mniemaniu być. Sam mam problemy ze sobą i osobiście uważam ze to co mówił ztrolowany nie ma sensu i tylko próbuje robić to na siłe bo tak trzeba i wymaga to konferencja.
  • 5
  • Odpowiedz
@Lisek12: Temat depresji nie powinien być poruszany bo freakfight to nie miejsce na to, no i często jest to wymówka dla ludzi którzy mają na koncie różne inne afery a bronią się tym, że przez to w depresję popadli i nie ma tematu.
  • Odpowiedz
@Lisek12: Mi się ogólnie te zestawienie mega nie podoba. Miał być Sapp dla Piechowiaka. Może z tą depresja Piechowiak powiedział coś wbrew nauce, ale jego zadaniem jest dawanie show/dobrych walk, a nie odpowiednie mówienie o depresji itd. Ztrolowany to za słaby przeciwnik jak na gościa co każdą walkę dostawał lepszego przeciwnika i go bił. Ja bym tu celował na przykład w Juna co fajnie na PRIME wyjaśnił trybsona. Ogólnie od takich
  • Odpowiedz
@Lisek12 to prawda, te dzbany robią sobie z tego jaja pod kontent a potem mówią że próbowali zwiększać świadomość w społeczeństwie.
Głupie influencerki to samo, nie radzi sobie z krytyką w obliczu afery to odpala protokół "depresja" żeby zrobić z siebie ofiarę i poszkodowaną, oczywiście nie stwierdzoną.
Każdy kto ma chwilowego doła uważa że to już depresja a tak na prawdę odbierają temu powagi...
  • Odpowiedz
@Lisek12: we FF jest to bardzo powszechne, ze wycieraja sobie morde wieloma tematami i stawiaja siebie w roli ofiary. Obecnie nie mozesz nic powiedziec komus bo depresja, bo jestes homofob, bo body positive itd itp
  • Odpowiedz
  • 1
to sie rozumiemy. Ztrolowany myśli ze ok, ale tak na prawde to zenada :-) zyjem w smutnych czasach bo kazdy czyms musi sobie morde wycierać
  • Odpowiedz