Wpis z mikrobloga

ma ktoś albo podpowie gdzie szukać gotowych tras? Planuję jechać na nordkapp, będę miał jakieś 16 dni, szukam jakiejś przykładowej trasy widokowej do dostosowania pod siebie, tylko szosa. Przeglądałem grupki motocyklowe ale samo gówno albo w ogóle ludzie nie udostępniają tras, ciężko coś na tym fb coś znaleźć

#motocykle #podrozujzwykopem #norwegia #szwecja
  • 11
  • Odpowiedz
@oreze:
Na szybko z bani mogę zaproponować Karlskrona - Goteborg - Odda - Lysebotn - Geiranger - Bud - Karvag - Trondheim

Opcjonalnie* W Lysebotn odwiedzasz Kjerag, później wsiadasz na prom i płyniesz do Stavanger - Bergen itp

Nordkapp ... To sobie omin bo pomijając że nic tam nie ma, to nie jest to też przylądek (tylko wyspa) i dodatkowo, nawet na tej wyspie jest bardziej wysunięty punkt Europy - Nordkin.
K.....o - @oreze: 
Na szybko z bani mogę zaproponować Karlskrona - Goteborg - Odda - ...

źródło: DSC09412

Pobierz
  • Odpowiedz
@oreze: grupki moto albo na yt ja z tych dwóch miejsc biorę wzorce oczywiście potem i tak na podstawie tego robię trasę od zera pod siebie ale przynajmniej mniej więcej wiem jak jechać. Gotowca to nigdy nie znajdziesz bo niektórzy mają mało czasu/dużo czasu , jeżdżą niewiadomo gdzie po krzakach albo zwiedzają stare bunkry a ja jakbym chciał pozwiedzać gruzy to bym pojechał do Łodzi
  • Odpowiedz