Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj w okolicach 00:10 na raszei z darem dla Mariuszka w postaci szampana. Smród jaki panuje na melinie jest #!$%@? dosłownie nie do opisania, Połączenie trupa, pleśni, szczyn i gówna. Jaca standardowo obszczany a pod legowiskiem kałuża moczu. Kontakt przy łazience urwany. Kod do klatki 200 *2580 uniwersalny, działa na wszystkie klatki bo najpierw #!$%@?łem się z koleżką pod 4a/84, a tam otworzył Tyburski w wersji demo. Na klatce zapach poprawny. Czy tam było sprzątane ? No nie sądze, robaczki standardowo chodzą po podłodze a za łóżkiem Mariuszka pizza w akompaniamencie francuskim. Krótka wizyta ale szok jaki przeżyłem jest nieprawdopodobny. Stream kompletnie nie oddaje tego jaki tam jest syf. Na suficie i ścianach kompozycja gówna i najprawdopodobniej pleśni. Na drzwiach od wiaty śmietnikowej przed klatką wyrazy szacunku dla Andrzejka w postaci graffiti (WASICKI CWEL) Dzwoniłem dzisiaj do Mariuszka ale standardowo nie pamięta wizyty. Dla wszystkich którzy chcą się tam wybrać, polecam po wizycie ciuchy wrzucić do pralki na 90 stopni w ramach dezynfekcji a i nie zapomnijcie o butach bo nie wiadomo co można przynieść na podeszwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #danielmagical #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • 5
@namientko Troszeczkę się brzydziłem. Przez pół godziny w drodze powrotnej nie wypowiedziałem ani jednego słowa bo tak mnie zamurowało. Koleżka co ze mną był standardowo #!$%@? obudził się dopiero jak byliśmy z 10 km od domu. Na całe szczęście A1 z Gdańska do Torunia bezpłatna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomciuZwD: przyjechaliście w sumie na gotowe bo ładnie wysprzątane przez sąsiadki było podczas majuszkowej odsiadki. Następnym razem wpadnijcie jak będzie syf konkretny jak pod koniec grudnia, wtedy pogadamy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@TomciuZwD: jeśli teraz tam taki smród po generalnym sprzątaniu i dwutygodniowym wietrzeniu oraz braku głównych śmierdzieli w domu, to nawet nie chciej sobie wyobrazić co było kiedy chata tonęła w śmieciach, a główni lokatorzy nie myli się od m-cy, a stada much łaziło po nich jak po gównie i zżerało na żywca.
  • Odpowiedz