Wpis z mikrobloga

@ChlopoRobotnik2137: Na początek nie musisz mieć specjalnego planu. Rób sobie ćwiczenia ogólnorozwojowe tak by obejmowały większość partii mięśniowych. Naucz się systematyki ćwiczeń, a potem stwierdzisz czy potrzebujesz specjalny plan treningowy. Jeśli ćwiczysz dla siebie to wydaje mi się że spokojnie sobie sam poradzisz bez planu. W necie jest dużo wiedzy z której możesz skorzystać za free. Ludzie się często dają naciągać na specjalne plany treningowe, a nie mają wyrobionej systematyki i
@scout-scout: to juz sobie powoli cwicze od stycznia. GLownie jakies cwiecznia ktore znalem a na koniec tygodnia patrze w a apce, ktoryuch miesni nie cwiczylem i te robie ostatniego dnia. Wydaje mi sie ze jestem na etapie w ktorym powienienem zaczac jakis plan zeby to mialo rece i nogi. Plan mam juz rozpisany, wiec tylko zaczac. Chociaz racja, pewnie to samo jest w necie.
Systematyke narazie mam, oby tylko dalej wytrwac.
@ChlopoRobotnik2137: Przerw w treningu nie da się uniknąć (praca, choroba, inne okoliczności). Grunt to po przerwie się nie poddawać i wracać do ćwiczenia. Jak już masz jakiś starz to takie 2,5 tyg. nadrobisz raz dwa nawet jak forma trochę spadnie. Jak nie masz siłki w pobliżu przez ten czas a chcesz ćwiczyć to polecam pompki, podciąganie, rozciąganie, plank, przysiady. Też idzie się zmęczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)