Wpis z mikrobloga

@selflessness nie ma, bo ja nie chcę jakiegoś gówna jeść do którego nawet firmy się nie chcą przyznać
Niech sobie sprzedają tam gdzie sprzedawali. Po to mamy jakieś regulacje żeby wszyscy mieli równe warunki i wszyscy mieli chociaż jakieś minimum jakościowe
  • Odpowiedz
  • 106
@Norskee ale to nie tylko o blokadę rolników chodzi, tylko o całe podejście husarzy "tak wam pomogliśmy a wy niewdzięcznicy śmiecie smieć mieć inne zdanie w jakiejś kwestii reeeeeee".

Trzeba się zdecydować. To była pomoc, albo transakcja. Jeśli transakcja, to trzeba było stawiać warunki w momencie zawierania.
  • Odpowiedz
@selflessness: Za którą się zgodziła robić, jak komuś się nie podoba może nie pracować za nią, czasy pańszczyzny i niewolnictwa się skończyły.
  • Odpowiedz
@selflessness: nie, Ukraina na nas liczy, musimy ją wspierać aż nie zwycięży z Rosją i odzyska wszystko co agresor okupuje. Nie oczekujemy wdzięczności a jedynie wzajemności i o naszym pierwszeństwie w pomocy w tak krytycznym momencie będziemy mówić wszędzie gdzie się da i tak głośno jak się da żeby właśnie ukraińscy oligarchowie poprzez swoje marionetki w rządzie nie mogli różnymi nieczystymi zagrywkami, jak ta ustawka pod granicą, szkodzić interesom Rzeczypospolitej. To
  • Odpowiedz
  • 6
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ nie jestem przeciwnikiem rozgłaszania pomocy. Niemiec 3 razy ogłasza tą samą dostawę-raz, jak obieca, drugi raz, jak gotowe do wyjazdu i trzeci raz, jak dotrze.
U nas wszystko tajne/poufne.
Mój komentarz odnosi się bardziej do relacji pomiędzy ludźmi, a nie władzami.
  • Odpowiedz
@Linnior88

czyjej ona dupy broni jak uciekła do Polski ? I jaka wielka wojna ? Nawet połowa kraju nie walczy


#!$%@? mała wojna. Powie to samo Niemiec z Berlina jak Polska będzie się bronić na linii Mińska Mazowieckiego
  • Odpowiedz