Wpis z mikrobloga

@stormi: Pustak co oprócz dupy nie ma nic do zaoferowania to musi dobierać, przerabiać i wybierać tak by na jakimś kiepska dupa wyszła dobrze. Musisz mieć bardzo #!$%@?ą dupę, że wrzucasz jakiś malutki wycinek w #!$%@? rozdzielczości, jak byś miała dobra to byś wrzuciła wyraźne i normalne ujęcie. No i fakt jest taki ze nawet jakbyś miała najlepsza na świecie to najlepiej takiego pustaka omijać z daleka. A pozatym to i
@YungOTF: XD No ale jak widzę to że "koleżanka" tutaj nie używa ani interpunkcji, ani polskich znaków, ani wielkich liter to Ci jakoś nie przeszkadza.

Wygląda jednak jakbyś Ty był pustakiem


@YungOTF: Raczej nie, wygląda jednak, jakbyś ty nim był. Zgubiłeś przecinek hipokryto. Ale z ciebie pajac.
@stormi: ale kupciawa
mm ale LOTNISKO POLOWE
Boże, ale doopsko!
ale kontener na guwno
ale pierdacci
ALE SRALNICA
ALE PIERDZIAWA
ALE TORBY NA SRAKE
niezły DUPSZTAJN
SOLIDNA PRYKWINA
mmm SRAKUSZKA
niezły wylot gazowy
Słodziutka maszynka do robienia kupki :3
zajebista sraldówa
ta to ma srakinsona
#!$%@? ALE SZAMBOWNICA
HARDA BĄCZARNICA
potężne srajevo
ALE WUNDERKUPSZTALNIK
sraka jak marzenie
CO ZE NIEMORALNY PUPŚNIK
EINE KAPSZTYLWAFFE
militarnej klasy kupsztalnica
Ne onichan kombanwa odori srakenwa
@damch, Ty naprawdę musisz mieć ciężkie problemy z głową. Przychodzisz tutaj, oceniasz po jakimś jednym zdjęciu. Ty komuś coś wytykasz, to licz się z tym, że Tobie zrobią to samo. Typowy Polak, nie zgubiłem żadnego przecinka. Naucz się szacunku. Pajacami możesz nazywać rodzinę przy śniadaniu.
@stormi: talia git, dupsko za duże, kilka lat i obwisnie z cellulitem. Would bang ale tylko raz, tylko dzis i tylko w odbyt. Bo lubię, żeby nie zaciążyć i żeby okazać brak szacunku
@YungOTF: Więc wygląda to tak, że @stormi, nie zwracasz uwagi na błędy, ale że chciałeś przyspermić, to wynalazłeś u mnie jakiś przecinek, samemu popełniając ten błąd. Nieźle, typie, samoorający się spermiarz. Oj, będziesz ty polerował rakietę do końca życia.
A co do przecinka, to oczywiście, że zapomniałeś.

@damch poza tym*. Wygląda jednak jakbyś Ty był pustakiem, słyszałeś o czymś takim jak przecinek?


@YungOTF: Niby co u ciebie separuje czasowniki
@damch Ty chyba myślisz, że będę to całe czytać. Po „przyspermić” kończę, bo masz ciężko na bani. Naucz się czytać ze zrozumieniem. W sumie, to przeczytałem jeszcze i doszedłem do „polerowania berła”. Życzę Ci, żebyś wyrwał chociaż 10% takich dup, z jakimi ja miałem przyjemność obcować. Z tym ocenianiem, to też musisz coś zrobić.