Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski no klubu chyba będą otwarte o lipca a narazie można sądzić od 1 kwietnia
Pozatym nie pale tak duzo chce jedno cbd jedno thc drzewko i około 200g powinno mi na rok starczyć. Więc z tymi klubami to narazie zobaczę jak się rozwinie nwm nie znam się.
Widziałem z rqs jakas odmianę f1 była do 1 metra więc chyba się skusze. I poszukam cytrusów
@Acapulco420: No tak, chodzi mi o to własnie, czy będzie trzeba będzie być w klubie żeby to w ogóle sadzić. Bierz quick ona, nasiona tanie i nie szkoda, ale roślina mała :D, coś koło 120 dni od wyjścia z ziemi.
@Lujdziarski wydaje mi się że skoro kluby otwierają od lipca a można sądzić od kwietnia że poprostu każdej osobie w De przysługują 3 krzaczki.
Z tym to jest więcej takich niezrozumiałych rzeczy np możesz mieć 3 krzaki i 60g w domu matematykę zostawi Tobie
Ile gram ukulales w ogóle z Twojego dzieła?
@Acapulco420: Ciężko mi powiedzieć, nie dużo z 15-25 suchego. Za pierwszym razem, doniczke też miałem za małą. Zobaczymy sam będę się jeszcze informował, mnie interesują raczej medyczne odmiany z niską zawartością THC. Też prawie popaliłem rośline nawozami, dużo przygód było. Staraj się też nie przelewać, bo to był mój błąd, no i przestawiaj rośline tam gdzie słońce. A i nawozów nie lej od razu, gdzieś po miechu możesz zaczynać od połowy