Wpis z mikrobloga

@EvilToy jeszcze: abortowane płody służą do robienia szczepionek, ukryty rząd światowy, USA ma zwłoki kosmitów, chłopski rozum jest najlepszą miarą
@Qlaudiush

@EvilToy tak z ciekawości tobie płacą za szydzenie z konfederacji ? Bo nie ogarniam jak za darmo takimi głupotami można się zajmować i tracić czas na takie pierdy pzdr


Ale to nie są głupoty :)
Na takich ludzi ktoś głosuje :)
@Qlaudiush: Takie typowe zestawienie kontrowersyjnej prawdy "zagraniczni sekciarze w ramach zemsty za zgaszenie świeczek są w stanie odebrać immunitet polskiemu posłowi - i to rękoma innych polskich posłów" i oczywistych bzdur "elvis żyje"

Wręcz podręcznikowa technika CIA do neutralizacji opozycji przez ośmieszanie - tylko taka co najmniej 70 letnia bo pierwsze jej użycie to było UFO
@EvilToy: Najlepsze jest to, że spora część tego iceberga to w najmniejszym nawet stopniu nie jest wyolbrzymienie, tylko faktyczne poglądy i treści powielane przez szurfederatów xDD
a tak z ciekawości która według ciebie partia jest prawilna ? Z której nie warto się śmiać i nie ma fanatyków i na którą warto głosować i ją wspierać ? Pytam poważnie jakie masz zdanie


@Qlaudiush: Możesz sie śmiać, z której chcesz, to indywidualne sprawy, choć powiem ci w tajemnicy, ze zawsze najwięcej beki jest z tej pisowskiej opcji, czyli konfederacji, bo o nich wystarczy prawdę powiedzieć i juz jest to
@EvilToy ja się nie śmieję poprostu zapytałem o zdanie . Ja ci mogę powiedzieć w tajemnicy i napisać że najwięcej beki dla mnie jest z lewicy i peo o nich też można prawdę powiedzieć i też jest dowcip . Prawda jest taka że każdy ma swój pogląd i opinie i tego broni . Szanuje twoje poglądy masz do tego prawo . Pozdrawiam
@Xefirex

@Qlaudiush: To się nazywa fanatyzm, chłop już nie do odratowania. Codziennie pewnie o 19 godzinie paciorek odmawia przez faktami tvn ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Masz bordo na wykopie pajacu i dodałeś od groma znalazisk, z czego większość politycznych. Jak można być takim zakłamanym hipokrytą?

Płaci ci ktoś, czy jesteś tylko pożytecznym?