Wpis z mikrobloga

Mam srogi dylemat. Kupić #iphone 15 pro czy zostać przy jakimś #android jak całe życie? Niby androida lubię, ale męczy mnie organizacja na nim. Kilku znajomych ma iPhone i sobie bardzo chwalą przeskok na iOS.
  • 14
  • Odpowiedz
@Kornwalie: jak Cię zakup nie boli finansowo to kup sobie, warto spróbować

jedynie przesiadka jest czasem logistycznie trudna w zaleznosci co masz juz zapisane w pamieci obecnego telefonu (przeniesienie zdjec etc to troche padaka)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kornwalie: Nie wiem właśnie o co chodzi. Może głupio się przyznać, że się wydało tyle kasy na taki szajs xd Ja w zeszłym roku kupiłem 13 mini. Na początku mi się podobało, ale w pewnym momencie zaczęła się irytacja. Beznadziejna klawiatura. Brak globalnego gestu wstecz. Ta stabilność ios to też mit. Jedyna fajna rzecz to face id. Reszta to było rozczarowanie względem androida. Wytrzymałem 3 tygodnie i wróciłem do Pixela 4a.
  • Odpowiedz
@Kornwalie 10 lat czyli od początku używałem androida. Dwa lata temu przesiadłem się na iphone i jestem zadowolony. Ma kilka braków, ale plusy przeważają. No i wiele aplikacji wygląda lepiej. Wszystko działa też bardzo płynnie i zero zwiech - mam wersję pro.
  • Odpowiedz
@Kornwalie ja się przesiadłem na 15 pro max, wcześniej całe życie na Andku. Nie wierz znajomym, którzy zachwalają we wszystkim srajfona, bo to sekta jest.
Telefon fajny, ale system ma kupę wad
  • Odpowiedz
wszyscy moi znajomi z iponkami tak mówią xd


@Kornwalie: bo znajomi potrzebują tylko czasem napisać sms, zadzwonić, wysłać fotę na msg

jak coś ponad to, to strzeli Cię totalnie, gdy ogarniesz jak bardzo ograniczony i niespójny jest ios
  • Odpowiedz
@glos_zenady: No jak przesiadłem się z androida na iPhone, to straciłem potrzebę rootowania, wgrywani custom romów, skryptów xda, swpowania pamięci rom na RAM. Po prostu zacząłem korzystać jak z normalnego telefonu a nie DIY.
  • Odpowiedz
@Kornwalie też całe życie na androidzie, przesiadłem się na IOS ponad pół roku temu i wiem że już na andka nie wrócę. Płynność, bateria, wyświetlacz, aparat robią robotę, poza tym system i obsługa też jest bardzo prosta, w tydzień się nauczysz. Poza tym jedyna wada to przerzucanie plików z kompa, ale da się tego nauczyć i później jak już to umiesz to robi się bardzo szybko.
  • Odpowiedz