Wpis z mikrobloga

Też podnosicie wszystkie itemki bo nie wiem ile są warte i które są dobre.Przydaloby się takie Awakened trade jak w Poe.

Ps wybrałem gildię kupców więc może lepiej zmienić na krąg fortuny ?Jakbym chciał się dorobić w tej grze to chyba jednak gildia kupców?

#lastepoch #pathofexile
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Kodzirasek tutaj trochę łatwiej ogarnąć co może być drogie a co tanie aniżeli jak w Poe. Temu możesz sprzedawać tylko jakieś unikaty, zwłaszcza te z legendarnym potencjałem albo jakieś exaltedy z dobrymi rolkami aby ograniczyć się z grzebaniem w smieciach
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: na razie podnoszę każdy unique(nie więcej niż 1 z kazdego) dodatkowo mam tab gdzie są uniqi z LP. Z 10 tabow z exalted modami itp. Kasa idzie na stashe że nie nadążam jej zarobić XD. Głównie tego tyle zbieram bo nie wiem co może być lepsze co gorsze. CoF lvl 7
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: no dobry niebieski item > #!$%@? unique. Ale ogolnie logiczne ze zaczniesz spotykac uniqi ktore przebijaja itemy zolte. zreszta mody z zoltych itemow mozesz dodawac na itemy unikatowe jesli te itemy mają LP czyli legendary potential
  • Odpowiedz