Wpis z mikrobloga

@mmmmmmmmmmmmmm Tbh na jego miejscu zapłaciłbym po prostu jakiemuś Mokebe czy Alvaro, z którym "tańczy", żeby ją #!$%@?ł i elo. Ułamek kosztów rozwodu, kwestia dzieci z automatu ogarnięta, proste i najlepsze wyjście.
@mmmmmmmmmmmmmm: połowę kasy dzieci, a z dziejsza pozycją kobiet w przypadku rozgłosu odrazu pójdzie do telewizji nagadac bzdur które nawet nie muszą być prawdą. Telewizja śniadaniowa zrobi materiał: "pił i bił" kulisy idealnego małżeństwa Lewandowskich, który obejrzy 10 milionów kur domowych i lewy zostanie takim diabłem ze nawet firma reklamująca płyn do toalety nie podpisze z nim umowy.
@RudyZibi: 25 lat to mogę dostać Ja, albo Ty, a nie milioner pokroju Lewego. On to sobie może lecieć linią obrony, że mu naszła 40 razy na nóż w kuchni, a i tak wygra, jak ten typ co przewracając się po prostu przypadkowo spenetrował nastolatkę, a nie tam gwałt od razu.
@romek898: Dla tych dzieci bliżej do matki pewnie mają ich opiekunki niż Anka brylująca na "parkietach" i mediach społecznościowych. Poza tym nie rozumiem twojego zdziwienia na taką ideę, bo co, bo matka? Codziennie tysiące "matek" rodzi dzieci, które później same by je z chęcią #!$%@?ły za różnorodne piekło jakie im tworzą. Na pewno córeczki podziękują mamusi kiedy koledzy będą się tasować do zdjęć ich matki, bo kwestią czasu w jej przypadku