Wpis z mikrobloga

  • 0
@pan_filutek: Muszę powiedzieć, że wkręciłem się mocno, już myślę o postaciach z innym buildem XD. Gameplay i układanie buildów jest bardziej satysfakcjonujące niż myślałem. Zaryzykowałem kupno w ciemno na steam, narazie nie żałuje xd
  • Odpowiedz
@mohawk balans buildow, pvp.
Itemy które faktycznie cieszą
Nawet notmalny (biały) Item może być bardziej wartościowy od najlepszych legendarek (od np. gryffon eye)
Prostota affixow (brak bzdurnych jak 0.5 do ataków krytycznych xD)
DMG nie jest kosmiczny
Nie biją on oczach cyferki
Handel
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks
-balans buildow xD endgame = soso pod mf/hammerdin do czyszczenia wszystkiego/smiter na ubery, nic wiecej sie nie gra
-d2 to jedyna gra z playable pvp, #!$%@? ale jest, inne hnsy nawet tego nie targetują
-system craftu (ktory praktycznie w d2 nie istnieje btw) sie rozni drastycznie wiec po #!$%@? komu te biale itemy, a w LE jest duzo itemow ktorych drop cieszy, sama baza itemow tez jest o wiele wieksza
-taki
  • Odpowiedz
@kasztanozord w D2 istnieje system kraftingu. Całe szczęście nie jest tak niepotrzebnie rozbudowany jak i pozostałe elementy. Dowalajac tyle skomplikowanych rzeczy, zwyczajnie próbują zatuszować nudę jaka się z tych nowych arpg wydostaje.
  • Odpowiedz
w d2 masz kilka buildow na krzyz poza ktorymi sie nie gra wiec XD


@kasztanozord: XDDD no nie to żeby w LE były 2 grywalne postaci które dominują rankingi bo nie są nerfione, ale za to nerfy dostają wiewiórki XD wiewiórki na B/C tier klasie. Po co nerfić takiego warlocka co sobie biega z 30k shielda i czyści mapki jak chce jak można znerfić inną klasę tak żeby na wyższym spaczeniu
  • Odpowiedz
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: chyba nie rozumiesz XD 2 klasy są op ale reszta jest totalnie grywalna (i ludzie nimi normalnie grają), zrobiłem juz 4 rozne buildy i kazdy jest w stanie 300-600 corrutpion robić po 1,5-2 dniach wkladu i nadal nie ma sufitu. Na dodatek te 2 klasy dostaną nerfa i nadal wszystko będzie spoko. W d2 nie ma normalnych buildow poza wymienionymi, no moze javazon zeby sobie poskladac bossy na 3 hity
  • Odpowiedz