Wpis z mikrobloga

UWAGA! Lecimy z #rozdajo gdzie do wygrania jest 100zł (puszczone blikiem na numer zwycięzcy), i 100zł przelane na wskazany przez niego cel charytatywny więc jednocześnie weźmiesz udział w #pomagajzwykopem

Sprawa jest bardzo prosta, a cel szczytny! W skrócie - mój #rozowypasek pracuje w szkole specjalnej i trafiła na konkurs, gdzie do wygrania jest tablica zewnętrzna do komunikacji alternatywnej i wspomagającej, która na pewno ułatwi życie zarówno dzieciom uczęszczającym do tej placówki, jak i osobom ją odwiedzającym.. no a ja postanowiłem ją wspomóc wiedząc jaką siłę ma #wykopefekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasada jest bardzo prosta - należy polubić TEN POST NA FB oraz zaplusować ten wpis.

Spośród plusujących 6 marca o godzinie 20:00 wylosuję zwycięzcę, do którego odezwę się w wiadomości prywatnej podając mu swój profil na facebooku, żeby ten odezwał się tam do mnie - to pozwoli mi zweryfikować czy "zagłosował" pod wskazanym postem. Oczywiście nie udostępnię danych zwycięzcy poza podaniem jego nazwy użytkownika w komentarzu od mirkopro_bot odpowiedzialnego za losowanie.

Uwaga: jeśli okaże się, że zwycięzca losowania nie polubił wpisu na FB to jako nagrodę pocieszenia puszczę mu 25zł blikiem i ponowię losowanie - i tak do skutku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dominias - UWAGA! Lecimy z #rozdajo gdzie do wygrania jest 100zł (puszczone blikiem n...

źródło: Screenshot_3

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
gdzie do wygrania jest tablica zewnętrzna do komunikacji alternatywnej i wspomagającej, która na pewno ułatwi życie zarówno dzieciom uczęszczającym do tej placówki, jak i osobom ją odwiedzającym..


@Dominias: Napisz coś więcej o tym.
  • Odpowiedz
  • 0
tablica zewnętrzna do komunikacji alternatywnej i wspomagającej


@pan_demonium: żeby było łatwiej zapytałem o to ChatGPT ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tablica zewnętrzna do komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC) może przynieść wiele korzyści zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Komunikacja alternatywna i wspomagająca to metody i narzędzia umożliwiające komunikowanie się osobom, które mają trudności w komunikacji werbalnej. Oto kilka sposobów, w jakie tablica AAC przed szkołą może pomóc:

1. Wsparcie
  • Odpowiedz
  • 0
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @xtxt

Liczba zakwalifikowanych osób: 200
Szansa na wygraną: 0.50%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 8 marca 2024 - 11:54:11.

@Dominias pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria
  • Odpowiedz