Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy w temacie #prawo jesli chodzi o mieszkanie z dziewczyną która mieszka z rodzicami, jesli jej psychiczny ojczym grozi mi wystawieniem moich rzeczy przed blok (ktorych wartosc wynosi pewnie ponad 5k) to moge zglosic to na policje? Na co moge sie powolac? Prosze o pomoc #rozowepaski #niebieskiepaski #policja
  • 24
  • Odpowiedz
@Slizzy Niech dziewczyna użyje lewicowego durnego prawa "mieszkanie za pomówienie" i zgłosi, że ojciec ją leje to białorycerze z milicji eksmitują go na dwa tygodnie w samych skarpetkach.
Możecie taki numer powtarzać wielokrotnie i wtedy mieszkanie jest wasze za free ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@TonyMalin Masz rację. Dlatego teraz najbezpieczniej jest ruchać laski w ich mieszkaniach, żeby w razie końca "związku" nie stracić własnego albo nie płacić czynszu za coś czego nie można używać
Lewica zabija związki odc. 2137...( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@Slizzy: wydaje mi się, że powinien dać Ci termin na zabranie rzeczy (rozsądny termin to np. tydzień) i poinformować, że po tym terminie rzeczy zostaną zutylizowane (co mógłby uczynić na Twój koszt). Jeśli wystawi Twoje rzeczy bez uprzedzenia, to będziesz mógł go pozwać o odszkodowanie w przypadku, gdyby z tego powodu rzeczy się uszkodziły (oczywiście do wysokości straty, udowadniając jego winę, po fakcie, a nie przed). Tak bym to widział od
  • Odpowiedz
@Slizzy: co to w ogóle za patologiczna sytuacja, że się wprowadziłeś do rodzinnego do mu swojej dziewczyny? xD na miejscu ojczyma przede wszystkim bym na to nie pozwolił, o #!$%@? cię w razie niesubordynacji już nie wspomnę
  • Odpowiedz
@Slizzy @wash-and-go
Stary chciał spać, w swoim mieszkaniu
Byliście za głośni, w tym waszym #!$%@?
Tak byłeś cwany, jak laskę ruchałeś
Lecz ojca #!$%@?łeś i się tu zesrałeś
Ma prawo #!$%@?ć, wszystkie Twoje śmieci
Bo córka nie może mieć z bałwanem dzieci
  • Odpowiedz
  • 0
@lab_rat nie wprowadzilem, dziewczyna mieszka 300km ode mnie wiec mam u niej rzeczy pierwszej potrzeby, kiedy przyjezdzam (co tydzien mniej wiecej) zeby za kazdym razem nie zabierac pol domu ze sobą
  • Odpowiedz
  • 0
@Slizzy Pominąłem generalnie dosc wazny aspekt, ze mieszkanie nie jest jego, jest dziewczyny a on je „zamieszkuje” ()
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: Może tak być, nie mam z tym problemu. Wszedłem rano na wykop, wyświetlił mi się post z pytaniem, więc merytorycznie odpisałem. Dla mnie łyknięcie zarzutki byłoby, gdybym podszedł do tego emocjonalnie.
  • Odpowiedz