Wpis z mikrobloga

wiesz co to chochoł?


@bacaa90: ziomek, jaki chochoł? albo film zdobył uznanie globalne i ludzie się nim zachwycają albo nie.

Ja już znam te incelskie memy, latające po wykopie...


No tak, jak cos jest nie po myśli różowych i ich dziewiczych biało rycerzy to od razu_incel protocol.exe Ale zdradzę ci tajemnicę. Na wyzywanie innych od inceli nie zaruchasz xD
albo film zdobył uznanie globalne i ludzie się nim zachwycają albo nie.


@BombaskaEskadraLotnicza: z "zdobył powszechne uznanie" nijak nie wynika logicznie, że to "ulubiony film kobiet", no ale jak się domyślam nie byłeś nigdy najostrzejszym nożem w szufladzie, to możesz tego nie rozumieć

No tak, jak cos jest nie po myśli różowych i ich dziewiczych biało rycerzy to od razuincel protocol.exe Ale zdradzę ci tajemnicę. Na wyzywanie innych od inceli
Na miejscu tego bogacza bym Jackowi postawił browara, za to, że pokazał mu, że Rose nie jest poważną kandydatką na żonę.


@Tommy__: przecież on wiedział, że ona nie jest dobrą kandydatką na żonę, chciał się tylko z nią ruchać i pokazywać na bankietach xD
z "zdobył powszechne uznanie" nijak nie wynika logicznie, że to "ulubiony film kobiet",


@bacaa90: pytałem cie już czy wiesz co to memy xD Ale ty dalej wolisz mnie atakować xD

no ale jak się domyślam nie byłeś nigdy najostrzejszym nożem w szufladzie, to możesz tego nie rozumieć


stary, nie ogarniasz co to są memy na wykopie, może się nad sobą zastanów. bo jeżeli twoim argumentem jest obrażanie kogoś to lepiej oddaj
@pianinka: Hehe... jak na razie to udowodnienie tobie bezpodstawnej agresji sprawia, że próbujesz mnie zaatakować kopiując moją wypowiedź. bo nawet swojej nie potrafisz sklecić xD Świat jest pełen wspaniałych i mądrych kobiet, tylko parę procent takich jak ty psuje im wizerunek i jeszcze myślą, że dobrze robią xD
ja widzę tu płakusianie chlip chlip zdradzała narzeczonego, chlip chlip "ja to bym na jego miejscu patrzył jak rose tonie" i chlip chlip jak ona mogła xD

Bronienie i solidaryzowanie się z przemocowym typem z wymuszonego związku, tylko na tyle was stać bo własnego sobie nie zrobicie xd


@Pas-ze-mna-owce: dobrze, że podkreśliłeś, że TY WIDZISZ. bo inni nie widzą, zdarza się też, że niektórzy słyszą głosy xD