Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Chyba nie widziałem ani jednego komentarza, który twierdziłby, że to wina tej dziewczyny ... Wszyscy najchętniej by rozczłonkowali tego typa na miejscu. Syndrom oblężonej twierdzy wchodzi mocno.
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

Nikt z przechodniów nie zareagował, w centrum Warszawy


Dla mnie to manipulacja, bo to działo się o 5 rano i odbywało się na klatce schodowej.
  • Odpowiedz
  • 2
@mawmawy podają, że śmierć mózgu.

Typ ją dusił, więc zapewne wtedy to się stało. Nie umarła od razu, bo widocznie oderwał się jeszcze przed ustaniem funkcji życiowych, ale to tylko moje przypuszczenia.
  • Odpowiedz
@mawmawy: a czemu pytasz? Ofiary gwałtów często umierają albo do końca życia są niepełnosprawne, jak mają trochę szczęścia to kończy się na kilku operacjach i bezpłodności. To nie jest "przecież to tylko 3minuty seksu, nic takiego się nie stało" jak się wydaje przegrywom i innym kretynom. Mogła się chociażby wykrwawić.
  • Odpowiedz
Przecież ofiary gwałtów często umierają albo do końca życia są niepełnosprawne, jak mają trochę szczęścia to kończy się na kilku operacjach i bezpłodności. To nie jest "przecież to tylko 3minuty seksu, przecież nic się nie stalo" jak się wydaje przegrywom i innym kretynom.


@Nowekonto1238: Co ty #!$%@? przegrywie? XD Sam to wymyśliłeś, czy gdzieś wyczytałeś na grupce dla inceli na wyparciu?
Nienawiść do reszty przegrywów ci mózg przeżarła, skoro tak uważasz.
  • Odpowiedz
@PonuryKos123: ta, promil promila xD jakby co mówimy o sensie wagianlnym bez przedmiotów, a to wcale nie jest oczywiste.

Porozmawiaj z lekarzami którzy zszywają potem takie kobiety. Zarażone różnymi chorobami (według statystyk przynajmniej 30% gwałtów w Europie kończy się zarażeniem jakimś syfem), z poważnymi otarciami, przetokami, pęknięciami ściany pochwy, urazami cewki moczowej, krwotokami. A to wszystko tylko w wyniku agresywnego stosunku bez lubrykantu i zgody ofiary, do tego dochodzi pobicie i
  • Odpowiedz