Wpis z mikrobloga

@Rustyyyy nooo powiem ci że dalej left can't meme, oglądałem całość w towarzystwie i doszliśmy z ekipą do wniosku że tylko zatwardziali fani the office dobrze się bawili na tym serialu.
I nie tylko ja mam takie zdanie, ale wiadomo, fame mma też jest popularne i cenione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rustyyyy ooo wajkopek nie wie że gusta są różne. Haha

Nie twierdziłem że był klapą, tylko że był pod konkretne gusta ludzi którzy bardzo lubili the office (korposzczury), dlatego napisałem że fame mma też nie jest klapą xddd czaisz?
Naucz się czytać z zrozumieniem wajkopku.

Do tego serial był krytykowany przez wielu krytyków itp itp

Udajesz znawcę a nawet czytać nie umiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) typowy wajkopek
@Rustyyyy nie z dziwnymi, serial jest sukcesem, tak jak fame mma, ale to nie ma nic wspólnego z memami xddd
Co więcej serial jest zrzynką z the office więc dalej plagiat i co więcej zastanawia mnie dlaczego uważasz ten serial za przykład meme lewicowego xdd

No tragedia, masz ty rozum i godność człowieka? Czy po prostu jesteś skrajnym lewakiem?

Left cant meme and into logic xd

I jeszcze od wychodków mnie wyzywa
@Rustyyyy xd nie to są skecze, cały serial to ciąg skeczy, czaisz, jak tragiczny "job, ostatnia szara komórka". I nawet jak któryś zrzynał z mema to właśnie zrzynał czyli "left can't meme" (tak jak przykład powyższy) i całość jest zrzynką z the office czyli znowu "Left can't meme" jedynie przerabiać.

I dalej nie rozumiem dlaczego uporczywie uznajesz ten serial jako przykład lewicowego memowania xdddddd twierdzisz że ten serial mógł powstać tylko od
@Rustyyyy

Zapomniałeś o "job ostatnia szara komórka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie muszę bo ja ciebie nie zabawiam ale ci tłumaczę jak głupi przykład podałeś, the office natomiast jest pierwszą rzeczą jaką krytycy przytaczali mówiąc o 1670, tak jak każdy kto choć trochę zna gatunek.

Smutne są twoje starania by niemerytorycznie mnie zaatakować jak i twoje argumenty z dupy że to dowód iż left can into meme.
Ale
@Rustyyyy
Alee rozbijasz moje argumenty na części pierwsze ¯_(ツ)_/¯ widzę że próby merytorycznej argumentacji się skończyły więc się #!$%@? do każdego szczegółu bo ego boli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro treść jest jednoznaczna to trzeba do formy

Skoro nie rozumiesz argumentu to twoja wina, przykład fame mma to dowód że sukces wcale nie przekłada się na jakość treści o czym mówiłem, ale widocznie nie dotarło, na tym etapie
@Rustyyyy tak samo jak z płaskoziemcami, oni walą głupotę jednym zdaniem że grawitacja nie istnieje i żeby im wytłumaczyć trzeba ścianę tekstku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteś logicznym płaskoziemcą i się tym szczycisz, gratulacje xd odpowiedź mi czy jesteś neuropkiem bo bingo wchodzi

Nie rozumiesz że mój przykład z fame mma był odpowiedzią na Twój argument że 1670 odniósł sukces, a to nie znaczy że jest jakościowy patrz
@Rustyyyy nie to ty jesteś logicznym płaskoziemcą, nie serial, co jeszcze po tym jak udowodniono mu że jego argumenty są po prostu głupie i nielogiczne, zaczął udawać że to wszystko to jeden wielki troll aby nie wyjść na kretyna.

Smutne.

I to taki troll że w poprzednim komentarzu, jak to na trolla przystało, się tym pochwalił aby każdy wiedział że teraz TROLUJE A NIE ŻE NIE MIAŁ ARGUMENTÓW LOGICZNYCH W DYSKUSJI, bo
@Rustyyyy ooo właśnie, jak na porządnego trolla przystało pokazujesz że trolujesz, wcale nie chodzi o to że wyszedłeś na głupka w dyskusji i teraz udajesz że to był żart tak naprawdę

Super trollem jesteś, ty tak naprawdę nie broniłeś nieudolnie lewicy że potrafi w memy, ty od początku TROLLOWAŁEŚ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie czy jesteś neuropkiem? Bo twój komentarz to był tak
  • 0
@MilyMichas: No niech ci bedzie, wygrałeś wykopową dyskusje na temat czy serial 1670 był dobry czy też nie.
Ogłaszam że ten serial od teraz jest słaby, wyniki oglądalności tego serialu nie mają już znaczenia, a jak komuś się on spodobał, to jest na równi z oglądającymi famemma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oto twój medal
Mozesz iść i pochwalić się mamie
Rustyyyy - @MilyMichas: No niech ci bedzie, wygrałeś wykopową dyskusje na temat czy s...

źródło: medal dla wykopka

Pobierz