Wpis z mikrobloga

#przegryw #wojna #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
Gdyby Ruskie wjechały do Polski to bym odmówił walki i wolał iść siedzieć na 3 lata do kryminału niż zostać mielonką w okopie pod jakąś wsią, której nawet google maps nie pokazuje.

Nie ma absolutnie zadnej rzeczy ani niczego, co byloby powodem, dla ktorego bylbym sklonny ryzykować życie. Dziewczyny maja we mnie #!$%@?, nie ma szansy na wlasne mieszkanie, ciezko z robotą. A nie bede oslaniał Julek, aby te mogly zwiać na zachod i imprezować z lokalnymi Chadami, gdy ja bede gnił w okopie pod ostrzalem. W imię czego?
  • 21
  • Odpowiedz
to bym odmówił walki i wolał iść siedzieć na 3 lata


@Felixu: Tyle że za odmowę nie ma 3 lat tylko 10 albo 15 o ile dobrze pamiętam.
Ja w sumie bym powiedział, że jako katolik nie mam zamiaru nikogo zabijać bo jest wbrew mojej religii i albo mogą mnie zamknąć, albo mogę pomagać w inny sposób.
  • Odpowiedz
  • 2
pomagać w inny sposób


@mikorys wzięliby cię np do kopania rowów czy coś podobne, a lotnictwo i artyleria dalekozasiegowa lubi właśnie w takie punkty celować, aby osłabić ewentualną obronę, więc duża szansa, że pocisk zrobi z ciebie mielonkę i po co?
  • Odpowiedz
@Felixu: zabierają Cię smutni panowie i dają wybór albo się ogarniesz i idziesz w regularnych wojskach gdzie masz jakieś szanse na przeżycie albo nie i idziesz w wojskach zaporowych gdzie szans na przeżycie nie ma
  • Odpowiedz
@Rimbolo: tylko 3 lata jest za odmowe? xD #!$%@? wyobraz sobie to siedzisz w bezpiecznym miejscu sobie w ciepelku wszystko podane do jedzenia jak sie dobrze sprawujesz tto masz tv ksiazki gry planoszowe
  • Odpowiedz
@Felixu na pewno bardzo byś się wojsku przydał, kłóciliby się o Ciebie. Może nie potrafisz obsługiwać broni, nie jesteś przeszkolony, nie wiesz jak przygotować okopy, opatrywać rannych, podtrzymywać morali, czy chociaż reagować na komendy gestykularne, ale byłbyś bardzo pożądaną jednostką. Szkoda że nie pomożesz ojczyźnie, szkoda tych wszystkich julek, które bez Ciebie sobie nie poradzą.
  • Odpowiedz
  • 0
@bandera: jak jesteś grzeczny i masz już tv na celi, to jak dyrektor wiezienia wyrazi zgodę można też mieć PlayStation czy xboxa do tego
  • Odpowiedz
@Felixu: a jak będą brali więźniów na mięsny szturm? Polska armia się nie wiele różni od Ruskiej, a nawet w niektórych aspektach jest zacofana. Tutaj u nas po prostu robotę robi to że jesteśmy w NATO. Ładnie się mówi że Polska to siły NATOwskie :D uuuraaa!
  • Odpowiedz
@Felixu: Po co pierd0!(sz głupoty w internecie. Wielu pójdzie na ochotnika a po ciebie i tak przyjdą smutni panowie i skończymy wszyscy razem na froncie.
  • Odpowiedz
@Felixu Ukraińcy to cuckoldy i białorycerze. Siedzą w okopie w imię interesów oligarchów i polityków, bo nie mogą wyjechać z kraju (jak nie mają kilka tysięcy $ na łapówkę na granicy), a Ukrainki legalnie podróżują po Europie, latają do Dubaju i leżą na plaży. W Polsce by było dokładnie tak samo XD

  • Odpowiedz
@Felixu: całkowicie rozumiem twoja argumentację że walczyć za to żeby dupeczki sobie jechały za granicę a jak przeżyjesz okopy to będziesz miał zaszczyt spłacać cudze kredytu, nie ma żadnego sensu ani moralnego obowiązku.
  • Odpowiedz