Wpis z mikrobloga

@wfyokyga: Jedni krócej, inni dłużej, ale jakoś żyli. I jedzenie było lepsze, woda również i mniej chorób czy problemów, prawda? Czytając wspomnienia i pitavale z XIX wieku widać, że fałszowanie żywności to nie jest wymysł naszych czasów ^^ A i ludzi z różnymi wadami fizycznymi było więcej. Gdyby nie "kilka" drobnostek żyłoby się teraz lepiej i dostatniej, ale sami jesteśmy sobie winni. Za wygodę oddajemy własne bezpieczeństwo różnym degeneratom.
  • Odpowiedz
@wfyokyga: Najlepsze jest to, że czterystumetrowy empire state building został wybudowany w trzynaście miesięcy a podczas budowy według oficjalnych danych zginęło pięć osób. Dużą część pracowników stanowili Indianie, którzy nie mieli lęku wysokości. Tempo robi ogromne wrażenie a liczba ofiar jest niewiarygodnie mała jak na warunki pracy.
  • Odpowiedz
ja #!$%@? bez komentarza na ten boomerski wysryw XD


@Dorianek: no ale tak jest.
Obecnie ludzie mają za dużo w 4 literach i wymyślają problemy z du..y.
Moja mama jako dziecko w latach 50tych miała zmartwienie, czy gradobicie, lub powódź przyjdzie i zniszczy im kapustę i ziemniary na polu (ugór, 5 klasa, górskiej nieurodzaje).
Dzisiaj Grażynka z innym Mariuszem mają problem, bo auto stanęło 20cm za daleko na chodniku chociażby (
  • Odpowiedz
ogólnie podobały mi się dawne, surowe i twarde czasy.

Bez chuchania.i dmuchania ma wszystko i wymyślanie problemów z duszy.

Kiedyś spacerowali sobie bez zabezpieczeń na 100 piętrze, zginęło 30 na rok, dzisiaj "aferę" robią z krzywo zaparkowanego auta i muszą wrzucić to w neta.


@derigen90: A wyobraź sobie, co będzie w przyszłości.
  • Odpowiedz
@wfyokyga: pot mi z rąk kapie. W ogóle co to za #!$%@? mechanizm ewolucja dopuściła, że jak się boi człek wysokości, to się ręce pocą. Przecież wtedy trudniej się czegoś trzymać. Powinny się suche robic
  • Odpowiedz