Wpis z mikrobloga

jak tak można... kijem ludzi? Przecież to stany, broni palnej im brakło czy co


@inkill: ze względu właśnie też na to że to Stany to nie chcieli mieć sprawy po każdym wrzuconym filmiku z użyciem broni palnej. Nawet po zabójstwie na własnej posesji prokuratura często szuka zarzutów, a jak jest na tym fejm to już w ogóle
  • Odpowiedz
@vikop-ru: to brzmi zbyt idealnie, żeby bylo prawdziwe. Mam na myśli ten opis po polsku. Akurat każdy był recydywą i akurat każdy odmówił zeznań. No popatrz ty się...
To skąd mugshoty tych białych? Kto zawiadomił służby?
  • Odpowiedz
@vikop-ru: ten typ to jest hit na Twitterze. Pisze ciągle mega rasistowskie rzeczy, same badania jak to czarni mają mniejsze IQ, jak odpowiadają za większość przestępstw, jest w to wkręcony na maxa i wygląda jakby miał obsesję. Wydawało mi się, że w obecnych czasach za takie teksty powinien mieć bana na Twitterze co tydzień, ale jednak nie.
  • Odpowiedz
ten typ to jest hit na Twitterze. Pisze ciągle mega rasistowskie rzeczy, same badania jak to czarni mają mniejsze IQ, jak odpowiadają za większość przestępstw, jest w to wkręcony na maxa i wygląda jakby miał obsesję. Wydawało mi się, że w obecnych czasach za takie teksty powinien mieć bana na Twitterze co tydzień, ale jednak nie.


@Mruvek ja go uwielbiam. Zaobserwowałam xd
  • Odpowiedz