Wpis z mikrobloga

@szymski1: kurde ja na singlu w og gram i nie chce mi się nigdy grać hammerem bez całego eq xD do całego eq brakuje mi jah tylko, na starym Save miałem. Teraz pewnie jeszcze trochę grindu sorca. Imo OG z modami ulatwiajacymi życie > ressurected. Nie znam wszystkich zmian ressurected, czasami bym czymś nowym pograł, ale whateva xD te loading screeny w d2r psują radość z gry mimo nvme
  • Odpowiedz
  • 0
@The_Rainman: Ja gram multi na ladderze i bardzo mnie się podoba to, że ten nowy klient diablo 2 blokuje wszelkiego rodzaju modyfikacje. Serwery w oryginalnym D2 zanim wyszedł remaster wyglądały przez ostatnie lata tak, że więcej tam grało botów niż ludzi.
Ale dobrze wspominam też rozgrywkę w modzie Project Diablo 2, no tylko że tam też dało się różne boty wgrywać.
  • Odpowiedz
@szymski1: w pd2 grałem na singlu tylko, bo nie mam czasu na jakieś laddery chyba. Może bardziej nie mam ochoty na ciągły grind, bo chyba co 2 miesiące restart tak był. To samo mam z d2r, wszystko fajnie ale 20 rok grać to samo i grindowac to samo, żeby zaraz był restart laddera i znowu to samo xD szukam odskoczni bo w 1.13 sobie gram na singlu, a 1.09 wspominam zajebiście.
  • Odpowiedz