Wpis z mikrobloga

Kupilem kierownice G29 i w koncu zainstalowalem Assetto Corsa i najlepszy widok IMO to ten z maski, bez deski rozdzielczej i kierownicy, ale nigdzie na filmikach nie widzialem zeby tak ktos gral - dlaczego?

Druga sprawa - gra ktoś w VR na Valve Index? Nie wiem o co chodzi ale ta gra jest strasznie "rzygodajna". 2 minuty jazdy i musze sciagac bo "bede rzigoł". Są jakieś sprawdzone sposoby na jakies antidotum na to? Moze ustawienia graficzne? Moze techniki jakies?

#assettocorsa
  • 7
  • Odpowiedz
Kupilem kierownice G29 i w koncu zainstalowalem Assetto Corsa i najlepszy widok IMO to ten z maski, bez deski rozdzielczej i kierownicy, ale nigdzie na filmikach nie widzialem zeby tak ktos gral - dlaczego?


Druga sprawa - gra ktoś w VR na Valve Index? Nie wiem o co chodzi ale ta gra jest strasznie "rzygodajna". 2 minuty jazdy i musze sciagac bo "bede rzigoł". Są jakieś sprawdzone sposoby na jakies antidotum na
  • Odpowiedz
@Varin: VR zakładasz dla imersji więc jazda tylko z kokpitu ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym jak masz pecha tak jak ja, to szybko się nie przyzwyczaisz, o ile w ogóle, ja próbowałem kilka razy i choroba "lokomocyjna" nie przechodzi, pomimo że nigdy wcześniej nie miałem z nią problemu
  • Odpowiedz
najlepszy widok IMO to ten z maski, bez deski rozdzielczej i kierownicy


@Varin: Dla mnie do jazdy na TV tak, bo akurat odległości mniej wiecej się zgadzają, do VR tylko widok z kokpitu.

NA rzyga pomaga ustawienie sobie przed soba wiatraka, widok z kokpitu, a nawet łyknięcie aviomarinu
  • Odpowiedz