Wpis z mikrobloga

#konsole #playstation #xbox
Cześć!
Potrzebuję pomocy, bo sam się nie znam. Myślę o zakupie konsoli dla dzieciaków. Nie mam dobrego internetu - jest wolny, a czasami w ogóle go zrywa. Pytania:
Czy ma znaczenie, czy kupię xbox, czy Ps?
Na których nie muszę mieć internetu do grania, ewentualnie tylko do zalogowania? Ściąganie gier nie wchodzi w rachubę. Neta mam bez kabla.
Może jakieś starsze modele? Pomocy!
  • 10
  • Odpowiedz
nie pograsz w nowe gry bo nawet jak kupisz na plycie to bedziesz musial pobrac patche,


@nobrain: Czemu nie? Pogra spokojnie w każdego singla, chyba, że będzie to jakieś #!$%@? Call of Duty czy coś, gdzie na okładce będzie napisane, że wymaga połączenia z Netem do gry.
  • Odpowiedz
@contraband jak wkładasz płytę to playstation ciągnie poprawki (kilka GB) ale zwykle jest tam przycisk w stylu "przerwij ściąganie i graj bez poprawek", z tym że wtedy nie będzie działał tryb multi, w sieci, ale sieci i tak nie masz więc na jedno wychodzi.
w xbox to nie wiem.
osobiście wolę ps, ale możesz spytać dzieciaków co tam koledzy polecają
  • Odpowiedz
spoko, jeszcze mi sie nie zdarzylo zebym kupil cos na plycie i nie wolalo o patcha.


@nobrain : Bo to trzeba na wyłączonym internecie włączyć grę, żeby nie jęczało o patche
  • Odpowiedz
@contraband: Prawie każda nowa gra wiąże się z koniecznością pobrania dziesiątek GB aktualizacji czy dodatkowej zawartości której nie ma na płycie. Granie bez nich teoretycznie jest możliwe, ale to masochizm.
  • Odpowiedz