Wpis z mikrobloga

mam dziwny w huk problem: niektóre osoby nie mogą się do mnie dodzwonić - próbowałem zmieniać dwukrotnie telefon, kartę sim, cały czas to samo, od razu połączenie jest rozlączane, bez sygnału. Numery nie są zablokowane, próbowałem w miejscach z różnym zasięgiem. Próbowałem też ustawić ręcznie sieć na inną (mam Play). Co może być przyczyną? #telefony #smarthome #android #play
heater - mam dziwny w huk problem: niektóre osoby nie mogą się do mnie dodzwonić - pr...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-04 213638

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@heater spotykałem się z takim problemem u użytkowników Playa. Nękaj zgłoszeniami, to coś dziwnego po ich stronie. Jeśli nie znajdą rozwiązania pozostaje ci zmienić sieć
  • Odpowiedz
  • 1
@heater Spróbuj na chwilę włączyć tryb 2G/3G - by przetestować, czy to nie problem z VoLTE.

Jeśli to nie to to, czy przenosiłeś numer pomiędzy operatorami? Jeśli tak to tutaj mogło coś pójść nie tak.

No i czy jest jakaś reguła postaci "nie mogą się dodzwonić do mnie tylko z sieci X"? Pytam, bo - w nawiązaniu do poprzedniego akapitu - jeśli tak, to problem może być też u innego operatora.
  • Odpowiedz
  • 0
@Patryk4: to nie to

Spróbuj na chwilę włączyć tryb 2G/3G - by przetestować, czy to nie problem z VoLTE.


@mp107: probowalem, bez efektu.

Jeśli to nie to to, czy przenosiłeś numer pomiędzy operatorami?


nic z tych rzeczy

No i czy jest jakaś reguła postaci "nie mogą się dodzwonić do mnie tylko z sieci X"?


ciezko mi to stwierdzic, wiem, ze jeden nr z plusa, drugi vectra, trzeci stacjonarny jakis
  • Odpowiedz
  • 0
@heater, odezwij się do nas w celu wyjaśnienia tej sytuacji poprzez czat w aplikacji Play24. Chętnie zweryfikujemy dla Ciebie opisywane utrudnienia i postaramy się pomóc.
  • Odpowiedz