Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś pamięta jak 5 miesięcy temu nagrywałem filmik jak próbowałem zjeść mega kebaba z chilli and grill i z kebaba wielkiego na dąbiu, jeszcze w pionie wtedy te filmy nagrywałem dla jaj xD I jakiś wtedy mi się zrodziła w głowie myśl, że w sumie daje mi frajdę takie #!$%@? do porzygu i od tamtego filmu zacząłem ćwiczyć rozciąganie żołądka. Po miesiącu już udało mi się zjeść dwa 45cm kebaby z chilli and grill z minimalnym zapasem.

Przez bite 5 miesięcy codziennie ćwiczyłem i kilka dni temu poszedłem do tegoż kebaba sprawdzić swoje postępy w tym czasie.

Efekt: ponad podwoiłem swoje możliwości w tym czasie, udało mi się zjeść cztery 45cm kebaby, czyli 1,8m xD

Ciekawe gdzie uda się dość za następne 5 miesięcy.

Zainteresowanych relacją z tego wydarzenia zapraszam na seans.

#jedzenie #kebab #szczecin #mukbang
krucjan - Nie wiem czy ktoś pamięta jak 5 miesięcy temu nagrywałem filmik jak próbowa...
  • 75
via Android
  • 0
@uzbek23 ciekawe czy kiedyś uda mi się zjeść takie dwie pizze, to już byłby światowy poziom xD

@GryzeKisiel raz po jednym z pierwszych filmów się zrzygałem ale generalnie nie robię tego. Czytałem, że niektórzy zawodnicy praktykują rzyganie po wyzwaniach, ja generalnie też ćwiczę, więc muszę utrzymać żołądek napięty, żeby go rozciągać. Być może jak już dobije limitów mojego organizmu to też stwierdzę, że chrzanić to, lepiej się wyrzygać i mieć spokój, niż
via Android
  • 0
@melonnyk a generalnie jestem po prostu biedny i mnie nie stać, może kiedyś kanał się trochę rozwinie żeby dostać jakieś grosze na paliwo to będę wyjeżdżał