Wpis z mikrobloga

Jakie kremy na mordę najlepsze? Jakieś z kolagenem czy co? Są też takie w proszku do rozpuszczenia w wodzie, są też tabletki kolageny z kwasem hialuronowym do łykania. Coś polecacie po czym widać efekty? A są jakieś metody na kratery po wągrach z młodości żeby wygładzić skórę?
#pytaniedorozowychpaskow #kosmetyki
Foxbat - Jakie kremy na mordę najlepsze? Jakieś z kolagenem czy co? Są też takie w pr...

źródło: scalmar

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Foxbat trzeba wprowadzić całą rutynę pielęgnacyjną tj. prawidłowe oczyszczanie, kwasy, tonik, kremy odpowiednie do stanu skóry, retinoidy, składniki aktywne
jaki krem najlepszy? to tak jakbyś zadał pytanie na grupie samochodowej jaki samochód jest najlepszy w 2024 i każdy ma inne preferencje zależne od majątku tu na przykład, tak samo skóra ma swoje indywidualne potrzeby
  • Odpowiedz
  • 0
@lukija: jprdl myślałem że to dość proste pytanie. Myję twarz mydłem i kładę krem. Tak proste to ma być. I ew owe tabletki. Wiem że są różne kremy ale jednak chyba są jakieś o najlepszych zawartościach i ew najlepiej wchłanialnych nieoszukanych składnikach.
  • Odpowiedz
@Foxbat a spf gdzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ważniejsze od kremu, ewentualnie zerknij sobie na krem bandi spf50 przeciwzmarszczkowy na dzień, na noc bielenda żółta seria z ceramidami
  • Odpowiedz
  • 0
spf


@lukija: nawet nie wiedziałem co to. Nie wystawiam się na słońce za dużo i nie chce mi się smarować co godzinę czym innym. Myślałem o mycie krem rano i ew wieczorem.
  • Odpowiedz
@Foxbat spf nie jest na słońce tylko na złagodzenie podrażnień, żeby nie robiły się przebarwienia, poprawia elastyczność twarzy i dzięki temu nie robią się zmarszczki
  • Odpowiedz