Wpis z mikrobloga

  • 2
@Rodrigo__Caceresa eksperci na tagu, rok temu pisali, ze teraz to już będzie koniec z sushi czy kawka na mieście, a zamiast tego, będzie w domu #!$%@? mortadela i pita czarna lura, bo każdy będzie oszczędzał przy takiej inflacji, a biura podróży to już miały być w kryzysie przez kilka kolejnych lat, wyszło jak zawsze
  • Odpowiedz
@maniek74: ciekawe ilu masz znajomych posiadających swoje biznesy w gastronomii i co ci mówią. Mam w rodzinie kogoś prowadzącego popularne bistro i kumpla prowadzącego najstarszą restauracje w mieście, coraz mniej wydawanych posiłków i napoi.
  • Odpowiedz
  • 0
@kot__morderca kupiłem, ale przejechałem dosłownie jedna czy dwie stacje, bardziej szukałem szczęścia w zagranicznych liniach lotniczych, tam się trochę udało zarobić na Lufthansie, ale i tak piecze, ze nie zostawiłem longa na Rainbow, a Ty kupiłeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@kot__morderca btw. ze katastrofalna przyszłość maja przed sobą biura podróży oraz linie lotnicze, pisał nasz ulubiony ekspert na tagu, już nie będę wolał i screenowal, bo wiadomo o kogo chodzi, ale dokładnie pamietam te wpisy w dołku, bo brałem tez udział w tamtych dyskusja pod wpisami
  • Odpowiedz
@maniek74: ja postawilem na Amrest, byłem pewien na 100% ze wroci pod 30 pln, tak sie stało, i wywaliłem na lokalnej górce. Rainbow nie był takim pewniaczkiem, bo martwił mnie słaby 2019 rok juz przed pandemią, oni dopiero teraz sie ogarneli. Enter Air spadał prawie cały 2022 mimo że w Puls Biznesu Premium widziałem co chwile pozytywne artykuły o nim, co przypominało naganianie. Było to bardzo podejzane. Wiedzialem natomiast ze ludzie
  • Odpowiedz
wyludniający się Radom, to kiepski przyklad


@maniek74: xD
a to jaki to jest spadek od pandemii? -10%? Weź się nie ośmieszaj.
Pomyśl raz jeszcze jaki spadek % mieszkańców mógłby być znacząco zauważalny przez restauratorów. Nie mówię o śmieciówkach zapchanych gimbazą.
"W 2010 roku Radom zamieszkiwało 221 658 osób, a w 2022 roku 197 848. W ciągu dwunastu lat ubyło 23 810 radomian."
Ostatni dynamiczny spadek ludności to efekt pandemii wśród ludzi
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82 lol, wyludnienie Radomia następuje dlatego, ze większość #!$%@? z tej dziury po ukończoniu 18 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) podjedz sobie do Waw i tam podpytaj w gastro, czy wydają coraz mniej posiłków, ja statystyk nie widziałem, ale na oko ruch jest taki sam jak był, lub większy
  • Odpowiedz
na oko ruch jest taki sam jak był, lub większy

@maniek74: na oko xD nie no serio, nie osmieszaj sie.
Powstają kebabiarnie i inne paśniki ze śmieciówkami a zamykają się restauracje. wyjdź z piwnicy

większość #!$%@? z tej dziury po ukończoniu 18 lat

danezdupy.maniek74.ru
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82 No dokładnie, chodzę do tych samych restauracji i knajpek i widzę, ze ruch i kolejki są takie same, przecież sam żadnych danych nie podałeś legitnych, tylko, ze słyszałeś od kolegi, co ma budę z kebsem, ze sprzedaż siadła
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82 ogólnie jestem zdania, ze każdy niech sobie mieszka tam gdzie mu wygodnie, nawet na zabitej dechami wsi, ale faktem jest, ze radom i sosnowiec to miasta memy, wiec pewnie młodzi chętniej z nich uciekają
  • Odpowiedz