Wpis z mikrobloga

#sejm Ja już mam naprawdę dość tej lewicy. Kiedykolwiek włączę TV, czy Internet to widzę lewicę i jeden temat. Nie wiem jakie jest moje zdanie w temacie aborcji, pewnie jestem ZA na jakiś warunkach (nie etycznych, a medycznych). Ale Ci ludzie są tak ku..wa monotematyczni, tak zafiksowani na jednym temacie. Odbieram lewicę tak, że dla nich nie ma innego tematu, nie ma innego problemu. Czy oni szli do rządu tylko z tym tematem? My naprawdę mamy dużo większe problemy. Nie wiem gospodarka, bezpieczeństwo obywateli, bezpieczeństwo granic, inflacja, ubóstwo, itd. Co by krzyczała lewica jakby jutro rusek przełamał nasze granice? #polityka
  • 3
@budyniek tak, oni szli z jednym tematem, gdyby nie protesty kobiet i wybory jako koalicja gdzie część ludzi wiedziała że wybór głos na lewicę tontes głos na resztę koalicji to ich wynik byłby dużo gorszy.

To jest partia odklejencow na poziomie konfy tylko z drugiej strony barykady i mniej szkodliwa dla państwa jako całości więc się nie cieszy taka antypatia, ale robią wszystko żeby to zmienić.
Czy oni szli do rządu tylko z tym tematem? My naprawdę mamy dużo większe problemy.


@budyniek: Nie wiem czy szli tylko z tym tematem, ale to po prostu element kampanii wyborczej. To temat jakiś tam polaryzujący kupa ludzie jest podobnie nastawionych jak Ty, że jest gdzieś tam "ZA", i być może część tam zagłosuje (wyborcy ogólnie inteligencją nie grzeszą).