Wpis z mikrobloga

#urodziny #wykop30plus dziś mam urodziny, z tej okazji odmalowałam przedpokój i kupiłam sobie na prezent koszulkę mayhemu i podbierak do pierogów, w końcu po xxxx latach wyławiania ich widelcem czy innym szmelcem. Nie mogę się już doczekać robienia pierogów. Jestem tak stara że nawet ojciec zapomniał o moich urodzinach xd Teraz to już z górki i śmieciara( ͡° ʖ̯ ͡°)
BlancheBarton - #urodziny #wykop30plus  dziś mam urodziny, z tej okazji odmalowałam p...

źródło: temp_file2341591026717348096

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@_Blanche_Barton: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Co do podbieraka, to na te plastikowe przyrządy kuchenne lepiej uważać, lepiej kupować stalowe lub drewniane. Na stronie GIS co jakiś czas jest informacja o wycofaniu jakichś przyborów kuchennych ze względu na przedostawanie się jakichś związków do żywności
https://www.gov.pl/web/gis/ostrzezenia

Tu przykład z lutego ze zdjęciem:
https://www.gov.pl/web/gis/ostrzezenie-publiczne-dotyczace-wyrobu-do-kontaktu-z-zywnoscia-migracja-pierwszorzedowych-amin-aromatycznych-z-zestawu-przyborow-kuchennych

Wiadomo, ze to pewnie jakieś pojedyncze trefne przypadki i pewnie od razu widać, że lakier odchodzi albo coś się kruszy w takiej
  • Odpowiedz
  • 0
@KAPITAN_P0LSKA to co podlinkowałeś, to najgorszy, najtańszy syf z Action. Nie dziwię się że wycofli. Mój podbierak jest silikonowy.Tutaj opis producenta mojego podbieraka: Wykonane z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością, obiecujemy, że nasze przybory kuchenne są w 100% wolne od BPA, ołowiu i nietoksyczne. Elastyczna silikonowa główka wytrzymuje temperatury od -30°C do 230°C i nie topi się ani nie reaguje z żywnością, co pozwala na bezpieczne i
  • Odpowiedz
to co podlinkowałeś, to najgorszy, najtańszy syf z Action. Nie dziwię się że wycofli. Mój podbierak jest silikonowy.Tutaj opis producenta mojego podbieraka: Wykonane z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością, obiecujemy, że nasze przybory kuchenne są w 100% wolne od BPA, ołowiu i nietoksyczne. Elastyczna silikonowa główka wytrzymuje temperatury od -30°C do 230°C i nie topi się ani nie reaguje z żywnością, co pozwala na bezpieczne i zdrowe
  • Odpowiedz