Wpis z mikrobloga

Ehh

Jestem jednym z dwóch facetów na piętrze samych kobiet. Jestem introwertykiem w opór. Zostałem sam dziś bo drugi facet wziął wolne...cwaniak.

Mam sam chodzić od biura do biura i składać życzenia i wręczać po tulipanie. Około 30 osób do odwiedzenia. Byłem już na próbie w pierwszym biurze i aż mi się ręka trzęsła i zabrakło mi słów. Porażka :/.

Trzymajcie kciuki :(

#introwertycy #dzienkobiet #przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dudurudu nadal twierdzę pod padam pod obie te definicję. Bo wśród znajomych jestem bardzo otwarty i nie mam problemu rozmawiać czy się spotkać choć nie jestem duszą towarzystwa, a jednak bardzo mnie wyczerpuje taki kontakt. Potem potrzebuje sporo czasu dla siebie by się zregenerować.
  • Odpowiedz
@gokusan polecam mieć w dupie baby z pracy a jak się zaczną upominać o prezenty to zapytać czy czują się aż tak bardzo niedocenione przez faceta w domu. Jak im własny chłop kwiatka nie chce kupić to obcy na pewno powinien xD
  • Odpowiedz
@gokusan: czy to takie trudne wejść i wręczając kfiotki mówić "Hej, hej, drogie panie. Z okazji waszego święta szczęścia, hajsu i cierpliwości". Już pół biedy, że masz gotowy podarek. Co innego gdybyś był sam i musiał ogarniać jeszcze kupno upominku.
  • Odpowiedz
@gokusan: może i jesteś introwertykiem, ale to nie ma żadnego związku z tematem, bo introwertyzm nie ma wpływu na strach przed kontaktem z ludźmi. więc nie rozumiem, po co o tym wspominasz w tym kontekście. chyba tylko po to, że "introwertyzm" ładniej brzmi niż "nieśmiałość/fobia społeczna".
  • Odpowiedz
@gokusan: jesteś samotnym niebieskim w stadzie różowych. One o Ciebie rywalizują dla samej nawet dla samej rywalizacji a ten narzeka. Masz dziś okazję do bzikania nie #!$%@? tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
może i jesteś introwertykiem, ale to nie ma żadnego związku z tematem, bo introwertyzm nie ma wpływu na strach przed kontaktem z ludźmi


@chloptomabycchlop: przeglądając fora dla introwertyków odniosłem inne wrażenie. Znacząca część tematów dotyczyła problemów z kontaktami z ludźmi, nieśmiałością / lękiem społecznym. Tak jakby, osoby introwertyczne mają znacznie większą szansę mieć fobię społeczną niż osoby ekstrawertyczne.
  • Odpowiedz