Wpis z mikrobloga

@farsa9: No nie wiem, ja tam lubię, jak ludzie są szczęśliwi, bez względu na narodowość, no ale ja nie jestem p0lką, tylko Polką. Bardziej mnie bawi to, jak niektóre przegrywy na początku wojny cieszyły się, że Ukrainki zalewają Polskę i że dzięki temu będą mieli szansę na dziewczynę, ciekawe, ilu się udało xD
@magdalena-gaska bzdury trochę ukrianki się bardzo między sobą różnią , przede wszystkim zależnie od tego z jakiej warstwy społecznej , córki oligarchów i bogatych są #!$%@? ale te biedne ze wsi są o wiele bardziej kobiece delikatne od polek i dużo lepiej zajmują się domem , takie fakty
@Kreation dokładnie też zauważyłam 2 typy ukrainek plastiki glonojady nowobogackie , albo takie wiejskie gospodynie na wzór naszych babek , które potrafią wszystko koło domu zrobić ugotować i są raczej potulne
@choochoomotherfucker te porządne ukrianki z ich marzeń to już mają swoich facetów ze swojego kraju , te ukrianki które polują na Polaków to już raczej takie odpadki które chcą luksusu
Porządnych ukrianek nie brakuje ale one na Polaków nie lecą , te co lecą to najczęściej glonojady z plastikowym pazurem ale też mózgiem