Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz

Już znane jest oficjalne stanowisko cukrowej junQ, co do ostrego protestu i nie tańczenia przez nią na scenie na zakończeniu ichniejszego roku szkolnego. Opublikowane między innymi na szkolnej gazetce.

W oświadczeniu czytamy między innymi :

"W związku z całonocną suto zaprawianą olkoholem imprezą mojego opiekuna vel Gapcia z łysym orangutanem, zwanym przyszywanym stryjem , postanowiłam
zaprotestować i nie tańczyć na imprezie zakończenia roku szkolnego, tym samym zrobić kwas znajomemu. Po ich całonocnych olkoholowych wynurzeniach, krzykach byłam niewyspana i zmęczona, a znajomy mojej mamuśki Twaróg miał mnie uczyć choreografii a nie chlać z maujem na żebrolajcie. Postanowiłam w ten sposób
zaprotestować. Mam nadzieję, że Wy Szanowne Wykopki, to zauważyliście.
Już się szkołę aby w ramach protestu oblewać pomniki farbą, a także dzieła sztuki obrzucać zgniłymi jajkami od Czarnej. Teraz dyrekcja szkoły do, której mnie zagonili starzy, aby się mną nie opiekować, bacznie przyjrzy się patologicznym zachowaniom przede wszystkim byłego znajomego mojej matki tfaroga, jak też tfarogowi
Czuwaj
Cukrowa Księżniczka xD"
  • 4
  • Odpowiedz
@UmazanyPieprzem: To dziecko jest zaniedbane i cofnięty lekko w rozwoju i bo jest rozpieszczone, zmanierowane szybko nauczyło się manipulować Gapą jak nikt! Gapie potrzebne to stworzenie, ale jak dorośnie.. Hmm 🤔
  • Odpowiedz
@Vendigoo: prywatna edukacja będzie więcej kosztować z roku na rok i Gapę nie będzie stać żeby wykładać XXX$ na semestr. Cukrowa będzie odesłana do publicznej szkoły z biedakami. Pamiętajmy że Dżunku ma ok 4 lat i nauka w jej przypadku to głównie zabawa, a wysiłek pedagogiczny głównie polega na uspokajaniu histerii i odprowadzaniu do toalety. Konkretna edukacja kosztuje.
  • Odpowiedz