Wpis z mikrobloga

Paryż-Nicea 2024 Etap 8 - R.Evenepoel TOP1 @2.75
Remco ma 36 sekund straty w klasyfikacji generalnej, jeżeli myśli o wygranej to musi dziś ruszyć, a jak pogoni kolegów do roboty to jest to do zrobienia.

Tireno-Adriatico 2024 Etap 7 - T.Merlier TOP1 @3.75
Fawotem oczywiście Philipsen, ale po kursie 1.70 podziękuję i poszukam szans gdzie indziej. Merlier już ostatnio był w miarę blisko. Ostatnio Milan pokazal, że Jasper jest do pokonania, więc dzisiaj liczę że Tim też to pokaże.

Gram singlami :)
#bukmacherka #kolarstwo
dlazi - Paryż-Nicea 2024 Etap 8 - R.Evenepoel TOP1 @2.75
Remco ma 36 sekund straty w ...

źródło: Screenshot_2024-03-10-09-27-12-705_com.android.chrome

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: w sumie zgoda, mimo że mam jakąś awersję do Jumbo :) btw jakiś czas temu grałem win Pogacara na Milan - San Remo po kursie 6, teraz dalej widzę MVdP faworytem ale na Tadeja już tylko 4,50 :)
  • Odpowiedz
@dlazi: medional san remo to cięzko obstawiać akurat za dużo zmiennych, nigdy nie obstawiałem. Zresztą ja mało co obstawialem a wygrałem tylko raz jak Pogacar wygral swój pierwszy TdF. I raz byłem blisko na mś chyba w Austrii gdzie pod koniec byl bardzo stromy podjazd obstawialem na Moscona który u buków miał smiesznie wysoki kurs typu 30 (a wtedy Moscon byl w dobrej formie) i było blisko bo pod koniec podjazdu
  • Odpowiedz
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: ja lubię grać wysokie kursy, bo na bet365 można z fajnym zyskiem zamknąć, np wczoraj miałem Bena Healy po kursie 35, gdzie było wiadomo że pójdzie w odjazd a później odpadnie. Ale niestety u polskich nie ma szans na cashout
  • Odpowiedz
  • 1
@mijasiek: weź mi nie mów o Gannie, grałem go teraz na czasówce, bo było chyba 2.37 na niego, a ten przegrał o 1 sekundę z Ayuso, bo ten zrobił wynik życia :p
  • Odpowiedz