Wpis z mikrobloga

  • 0
@janciopan: czy ja wiem, oceniają twoje zdjęcia randomowi ludzie a nie algorytm. Wiadomo że zależy od szczęścia kto cię też oceni, jednak ogólnie atrakcyjniejsi ludzie mają zazwyczaj lepsze oceny na tym portalu niz mniej atrakcyjni. No i też wiadomo, dużo zależy od tego jakie to zdjęcie i w jakiej sytuacji. No i też ocena tych zdjęć nie zawsze przekłada się na sukces np na tinderze.
  • Odpowiedz
@Runaway28: Wiesz jak sprawdzić czy jesteś atrakcyjny? Wrzuć swoje zdjęcia na tindera i zobacz ile masz lików w 24 godziny. Stary ja kiedyś poprawiłem swoją szczenę w AI, wstawiłem zdjęcie i tylko dostawałem powiadomienia co godzine że plus 30+ osób mnie polikowało.

Ten portal jest dla ludzi którzy tryhardują, a może tu wstawie lepsze oświetlenie a może lepszy kąt. Co pomoże realnie to operacja plastyczna.
  • Odpowiedz
  • 2
@janciopan: ja wiem że nie jestem atrakcyjny, jednak nie jestem też szpetny, dla takich jak ja nie ma miejsca na tinderze, jednak wciąż ze swoją atrakcyjnością zdziałał bym coś w poznawaniu kobiet poprzez znajomych jak to miało miejsce kiedyś. Jednak wykruszylismy się jako znajomi, no i tryhardowanie na apkach randkowych nie jest na moje progi niestety.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz