Wpis z mikrobloga

Zauważyliście może kiedyś, że polki są zdecydowanie mniej wylewne na temat okazywania uczuć od innych narodowości? Ciężej poznać czy się takiej podobamy czy nie, a jak już to niektóre przyjmują postawę zdecydowanie odwrotną tzn udają że się jej nie podobamy przez co nie wiadomo o co jej chodzi, taki misz masz dla faceta.

Nie mówię o wszystkich kobietach ale z większością młodych z jakimi miałem styczność zachowywała się zazwyczaj w ten sposób. Wolne nie zajęte.

#polki #opinia #relacjedamskomeskie
  • 12
  • Odpowiedz
@HxRT0301: przeciez polka jak widzi kogos zza granicy to z automatu ma w głowie myśl o tym, że ją tam zabierze xD każdej polce marzy sie wyjazd z tej dziury, a jak wiadomo pracą nie zamierzają tego osiągnąć xD
W ten sposob widzą łatwy awans cywilizacyjny, a goscie zza granicy potem opowiadaja sobie nawzajem jak to polki sa latwe, a gadają na ukrainki xD
  • Odpowiedz
  • 1
@TurboEgo: Dokładnie takie same mam postrzeganie o Polkach, może nie wszystkich ale w przeważającej większości Dziewczyny z innych krajów -----> nasze dziewczyny
  • Odpowiedz
@HxRT0301 zwłaszcza pracowite szczupłe młode Azjatki, przecież taka polka to przy niej brudny dzieciak
Azjatki to kobiety wielu talentów a Polki? Uznają za talent robienie makijażu, fryzury i paznokci xD
  • Odpowiedz
@HxRT0301 polki od dziecka są faszerowane bajkami o księżniczkach. Nauczane że ktoś będzie wokół nich skakał, teraz w dobie internetu do każdej jest kolejka zaplutych poklejonych koniowałów stąd jest jak jest xD
  • Odpowiedz
  • 1
@TurboEgo: O to chodzi, Polki traktuje w kategorii ruchanie, życia z taką bym nie chciał sobie układać, chyba, że dziewczyna poukładana bez tego typowego prlowskiego wychowania.
  • Odpowiedz
@HxRT0301 życie z taką polega na tym że będziesz na nią #!$%@? w robocie bo ci zrobi pranie i obiad xD potem zrobicie brajanka i dalej będziesz na to #!$%@? xD typowy związek w Polsce. Potem życie polegające na leżeniu i telewizji xD Dobrze że w takie bagno nie wpadlem.
  • Odpowiedz
  • 0
I prawidłowo, też uciekam jak mogę od tego zagrzybionego modelu rodziny z polski i #!$%@? kultury... Złapać na dzieciaka, zapuścić się, być zołzą dla zasady bo jak tak mężowi nie truć #!$%@? dzień i noc? przecież wszystkie w koło narzekają na swoich to czemu ja mam tak nie robić, mimo, że wcale tak źle nie mam? później bycie grzybem i do piachu haha zajebiste życie... mnie najbardziej #!$%@? takie właśnie bycie nie
  • Odpowiedz
Dziękuję na powodzenie nie narzekam a zdania nie zmienię ;)


Mylenie powodzenia z wzięciem. Typowy objaw niedojrzałości emocjonalnej. Niechaj się wiedzie.
  • Odpowiedz