Wpis z mikrobloga

#wykop ZDECYDOWANIE POLECAM UŻYTKOWNIKA BO WYKOPKIEM TO NAWET NIE OŚMIELĘ SIĘ NAZWAĆ:
Sylwiusz89
Wspomniany wyżej użytkownik jest ewidentnym przykładem nie powiem czego:)
Użytkownik ten uświadczył mnie swoimi pięknymi komentarzami na mój temat oraz wpisami pod każdą moją wypowiedzią:)
Mam nadzieję że ma tutaj szerokie grono przyjaciół którzy otoczą go opieką:)
OpanowacBajzelCzas - #wykop ZDECYDOWANIE POLECAM UŻYTKOWNIKA BO WYKOPKIEM TO NAWET NI...

źródło: temp_file8348694663401077858

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@muszyna_skarbzycia generalnie zaczęło się od tego gdy po prostu skomentowałem wypowiedź nawołującą do tego żeby za ewentualne obrażanie słowne było przyzwolenie na to żeby kogoś pobić i tym podobne.
Jak widać wyżej wspomnianemu użytkownikowi to się bardzo nie spodobało i wywołało jakąś magiczną furię w jego głowie.
I postanowił się trochę odwdzięczyć.
  • Odpowiedz
@OpanowacBajzelCzas: Durnie skomentowałeś wpis, po czym płaczesz i szukasz pocieszenia, jesteś 3 tygodnie, to zaczynając wpis atakiem z dup8 licz się z odpowiedzią, a upublicznianie wypowiedzi świadczy za chowaniem się za cieniem matki. Chowaj się chowaj. Ja twoich wynaturzeń nie komentowałem, tyle i aż tyle, Zielonka pewnie ma 4 konta inne i twierdzi, że wchodzi jak do obory i gnoju narobi. Rób tak dalej, a daleko nie zajedziesz.
  • Odpowiedz
@kiszczak mało tego wysłał komentarze pod każdą moją wypowiedź 27 wiadomości pod moimi wypowiedziami i mało tego napisał mi na privie to jak mnie tam zwyzywał.
A potem wrzucił tutaj komentarz że oficjalnie jeszcze się podpisuje pod tym i tamtym:)
Jak to jest normalne zachowanie albo jak to jest nawet normalne na wykopie to ja dziękuję to już jest przesada gruba.
  • Odpowiedz