Wpis z mikrobloga

@nick230: Na południu w sumie lepsze plaże, ale jest tam taki mocno turystyczny Vibe. Murzyni nagabujący na chińskie okulary, hindusi na jedzenie w ich super restauracji (oczywiście gównożarcie dla turystów) itd

Ja byłem na północy, miałem z różową auto, i jak pojechaliśmy na południe to bardzo szybko wróciliśmy na północ albo nawet do Santa Cruz.

Zależy co lubisz. Jeśli Vibe takich kurortów ci pasuje to południe będzie ok
  • Odpowiedz
@nick230: Zdecydowanie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Puerto de la Cruz to też turystyczna miejscowość ale zupełnie inna niż południe.

A co do plaż, to wsiadasz w auto i jedziesz na Playa de Las Teresitas, to taka plaża bardziej dla lokalsów ze stolicy i będziesz happy. Piasek super, dookoła góry, woda ciepła, brak handlarzy i ścisku bo plaża jest ogromna. Jak chcesz to bierzesz kocyk i idziesz
  • Odpowiedz
@nick230: Jeśli szukasz hotelu to tam masz największą bazę. Ale może na bookingu znajdziesz coś ciekawego gdziekolwiek na północy. Coś z fajnym widokiem etc. Zależy co lubisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja byłem z różową w Puerto i byliśmy bardzo zadowoleni. Miejscowość fajna sama w sobie i jako bazę do zwiedzania całej wyspy bo też mieliśmy auto na cały tydzień
  • Odpowiedz