Wpis z mikrobloga

A lider zwolenników wschodnich idei ostro się odpalił na informację o w sumie niewielkiej pożyczce bo 2 mld dolarów to nie jakoś dużo.

Szkoda że nie dodał że każdy zakup sprzętu broni czy rakiet oddala zagrożenie ze wschodu. W podstawówce powinni uczyć że kacap rozumie jedynie język siły.
#ukraina #rosja #wojna #wojsko
mleko3-2procent - A lider zwolenników wschodnich idei ostro się odpalił na informację...

źródło: piton

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: Uuu laa laa, ale PIECZE!
aż sam zacząłem czuć szczypanie w odbycie. Wszystkie trolle odpaliły się na ten zakup jakbyśmy już do wojny wchodzili i likwidowali Królewiec. Ten zakup to musi być rewelacyjna decyzja skoro go tak krytykują, gdyby był mniej istotny to by go bagatelizowali, śmiali by się z małej ilości rakiet lub zmarłego zasięgu, a w tym przypadku nie ma się z czego śmiać.

Mój ulubieniec poniżej.
Little_Makak - @mleko3-2procent: Uuu laa laa, ale PIECZE! 
aż sam zacząłem czuć szczy...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-03-13_035845_wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
@mleko3-2procent: Tak #!$%@?ąc, ktoś na portalu znanym niegdyś jako Twitter trafnie zauważył, że nawet Wacław Krzeptowski, jeden z przywódców Goralenvolku, pierwszy i ostatni Goralenführer, stracony przez AK za zdradę pod koniec wojny, nie nazywał Polski #!$%@?ą.
To wiele mówi o kacapskim mikrospołeczeństwie.
  • Odpowiedz
Mój ulubieniec poniżej.


@Little_Makak: Akurat w tym miejscu napisał prawdę. Nie uważasz, że to niepokojące, gdy trolle nie muszą nawet wymyślać narracji, tylko mogą po prostu opisywać stan faktyczny? Jesteśmy w głębokiej D, jedyne, co nas ratuje, to żałosny stan Rosji.
Nadal uważam konflikt z NATO za nierealny, ale jednocześnie coraz bardziej boję się naszych europejskich "strategów" i rodzimych "dowódców", psia ich mać.

Tak, nagrania naszej armii poginającej w stalakach mnie
  • Odpowiedz
Przecież ty piszesz takie bzdury że to głowa mała. Jednocześnie trzęsiesz się i boisz się jak również uważasz konfrontacje z rosją za nierealną a później znowu trzęsiesz się i boisz się.


Poważnie, za dużo siedzisz na wykopie, wszystko sprowadzasz do bardzo wąskiego horyzontu internetowej trollerki.

Wydaje mi się, że nie jesteś zbyt zorientowany w sytuacji na zachodzie - gdybyś był, to by ci szybko przeszło. W grę wchodzi wiele scenariuszy, które nie
  • Odpowiedz