Wpis z mikrobloga

@Goatlord: no ogólnie napierała krytykował bartosiaka z głupich powodów ale to nie znaczy że on ma racje np projekt armii nowego wzoru jest bardzo szurowski i Ukraina udowodniła że czołgi dalej rozjeżdżają piechotę a do tego wywołują u niej strach koncepcja jakiejś lekkiej piechoty która miałaby się bronić przed nimi jest śmieszna bo pewnie większość żołnierzy nie wytrzymałaby psychicznie kontaktu z takim pojazdem

Jakby bartosiak znał historię to wiedziałby że w
@Goatlord: myślę że miałeś na myśli fragmenty tego które mówią o czołgach więc zacznijmy od pierwszego argumentu przeciwczołgowego
że niby lepiej mieć lżejsza i tańszą piechotę niż tanki

bezpilotowce i amunicja krążąca oraz ppk po prostu nie działają jeśli czołg ma system hard-kill a ruscy już od dawna nad takim pracują i nawet użyli systemu soft-kill na ukrainie

Więc żeby to lepiej zobrazować wyobraź sobie że jesteś piechociarzem w okopie i
NihilistycznyFemboy - @Goatlord: myślę że miałeś na myśli fragmenty tego które mówią ...

źródło: 134

Pobierz
  • 0
@NihilistycznyFemboy: Przepraszam, najpierw podałem ci zły link. Myślałem że wystarczająco szybko podmieniłem, ale jak widać nie. Nawet nie wiem co było w pierwszym.

Nie jestem fanem chłopskiego rozumu w tej sytuacji. Nie będę sobie nic wyobrażać. Ani o czołgach, ani o niczym innym. Zachęcam do zapoznania się z CAŁYM tekstem, to ułatwi ci polemizowanie z nim. Sorry man, ale nie będę dyskutował z twoimi wyobrażeniami o nim. Sądzę, że z ANW
Goatlord - @NihilistycznyFemboy: Przepraszam, najpierw podałem ci zły link. Myślałem ...

źródło: 2024-03-13_16h03_12

Pobierz
aha czyli po prostu nie chcesz odpowiedzieć na to bo wiesz że mam rację XDD

ty serio myślisz ze będę czytał ponad 400 stron wypocin jakiegoś chłopa który nawet nie widzi w jakim kierunku idą najsilniejsze armię świata które inwestują masowo w broń pancerną gdy bartosiak chcę ją zredukować?
Jak myślisz kto ma racje analitycy NAJSILNIEJSZYCH armii świata czy jakiś typ pierdzący w kanapę i straszący polaków wojną?

Paragrafy, o których mówisz
  • 0
@NihilistycznyFemboy: Nie. Przejrzałem twoją historię na Wykopku i widzę, że jesteś trollem triggerującym innych. Ze mną ci się po prostu nie uda. Dwa, jeśli nie rozumiesz tego co napisałem, tym bardziej utwierdzam się w zdaniu, że rozmowa z tobą to zwykła strata czasu. Z fartem!
@Goatlord: ja przejrzałem twoją historią na wykopie i widzę że jesteś trollem nieakceptującym tego że nie ma racji. Ze mną ci się nie uda. Dwa jeśli nie rozumiesz tego co napisałem, tym bardziej utwierdzam się w zdaniu
Ta rozmowa to oczywiście była strata czasu chociaż tutaj nawet jej nie było po prostu jedna osoba z jakąkolwiek wiedzą o wojskowości wyjaśniła grubego typa który czerpie hajs na strachu innych a ty go