Wpis z mikrobloga

@KwasneJablko: Walenie konia do cyferek jest bez sensu, to jest dla osób, które na abstynencji szukają atencji i później w gorących wpisy "nie piję juz 100 dni, jest fajnie polecam" xD
Jak rzucasz to mówisz stop i #!$%@?. Ja rzuciłem z dnia na dzień palenie.
@KwasneJablko: nie wmawiaj mi agresji, to głupia sztuczka retoryczna i spowszedniała.
Ta apka jest bezużyteczna moim zdaniem i tyle, chyba że czymś wybitnie się różni od innych do rzucania palenia.

@SzycheU

Ja rzuciłem z dnia na dzień palenie.


Długo wcześniej paliles?
@SzycheU: to u mnie wliczając popalanie w gimnazjum to będzie pewnie koło 17 xD
Z tym że już dłuższy czas palę mało, 2-3 paczki na tydzień. Czasem nie było po co wyjść do sklepu to nie kupiłem fajek i 2-3 dni nie palilem. Tylko ja strasznie lubię jarać przy alkoholu, i tu jest największy problem, wypije piwo - dwa i już mam w dupie rzucanie palenia, że o czymś mocniejszym nie
Walenie konia do cyferek jest bez sensu, to jest dla osób, które na abstynencji szukają atencji i później w gorących wpisy "nie piję juz 100 dni, jest fajnie polecam" xD


@SzycheU: przecież ta apka jest od producenta tych tabletek co bierze op żeby przypominać o ich wzięciu. Po 25 dniach można ja odinstalować bo kuracja się kończy.

Kurde to chyba garmina wyrzucę bo tam też cyferki trackuje. Dzięki że otworzyłeś mi