Wpis z mikrobloga

@Duszqable wiem że ludzie to w większości "niezbyt mądre osobniki" i podejmują absurdalnie głupie decyzje, dlatego tak uważam. My wiemy że nie powinno się tego jeść jak cukierki ale są ludzie którzy tego nie wiedzą. Po to jest system recept.
@Duszqable recepty sa wlasnie po to by chronic idiotow przed nimi samymi. Tez bym wolal sobie dostac antybiotyk bez recepty bo wiem jak go przyjmowac i w jakich okolicznosciach no ale po cos te recepty powstaly. Na tabsy antykoncepcyjne masz recepte bo lekarz musi cie przebadac i stwierdzic czy w Twoim konkretnym przypadku Ci nie zaszkodza a Ty chcesz, zeby taka bomba hormonalna byla bez recepty i to jeszcze dla 15latek ktorym
recepty sa wlasnie po to by chronic idiotow przed nimi samymi


@ZielonyRozpustnik: Nie do końca. Trafisz na kato-#!$%@? lekarza, to nie przypisze, bo "buk tak chciał" i marnuj czas na ganianie do kolejnego o 4 w nocy. Jeśli ma być na receptę, to pod warunkiem, że klauzulę sumienia lekarze i aptekarze niech sobie w sypialni stosują, a nie publicznie. Za publiczną odmowę legalny strzał w ryj takiego farmaceutę czy pseudo lekarza
@Czerwony_jak_WIG20 chcesz mi powiedzieć, że ciąża nie jest szkodliwa i nie obciąża organizmu kobiety?

Dlaczego w takim razie męskie tabsy na potencję, które są bardziej szkodliwe, nie są na receptę i byle dziadek może się ich nażreć i zejść na zawał?

Dlaczego uważasz, że legalne fajki i alkohol są ok i każdy może zaryzykować alkoholizm czy raka płuc, a kobieta nie może zaryzykować odnośnie komplikacji w swoich kobiecych sprawach?
@Uuroboros xD stara baba jestem a raz mi szkoda było tej stówki bo mi się drogo wydawało a co dopiero nastolatki
Śmieszy mnie jak wykopki płci męskiej komentują jakby to była jakaś bomba biologiczna po której się umiera mimo że sami nigdy nie wzięli i nie wezmą. Nie, nie dzieje się po tym żadna krzywda XD
@DEMONzSZAFY: A słyszałeś o uszkodzeniu prezerwatywy w trakcie stosunku? Przecież tabletka jest na takie sytuacje właśnie. Nikt nie będzie stosował tabletki za 150 zł jako zamiennika gumy za 3 zł. A jak nie lubi gumy, to bierze normalne tabletki antykoncepcyjne.