Wpis z mikrobloga

Narracja jaką postuluje wykopowa prawica, by nie mieszać się w wojnę W Ukrainie pokazuje jasno, że mają wrażenie, że Polska jest jakąś osobną wyspą lub kontynentem, na którym nigdy ruskie nie byli i będą mieli problemy tam dotrzeć. #!$%@? jego mać, tyle setek lat historii, tyle krwi przelanej, a Wy prawaczki robicie #!$%@?ę z logiki i łudzicie się, że Putin na Ukrainie się zatrzyma, że nas oszczędzi?

To jest ten Wasz #!$%@? zasrany patriotyzm, że w obliczu niebezpieczeństwa się mamy skulić i modlić się jak Francja w 1939 "że Hitler jednak w nas nie wjedzie"? Jak ja Wami gardzę, każdym jednym, który ma jakąkolwiek czelność zakładać bluzę z Polską Walczącą, Orłem czy innymi symbolami Polski, Polski, której wolność jak każdego innego narodu jest okupiona krwią i poświęceniem, a sami zachowujecie się jak Ci Francuzi protestujący z kredkami (z których tak namiętnie się śmialiście).

Drodzy prawicowcy, nie ma wolności bez wojny i poświęcenia. Macie się przecież za wyrachowanych pragmatyków, więc doskonale to rozumiecie tylko przestańcie wypierać rzeczywistość.

Ktoś kto nie jest w stanie w imię wolności i wyższych wartości poświęcić wszystkiego, nigdy nie będzie i nie jest wolnym człowiekiem.

#wojna #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
Drodzy prawicowcy, nie ma wolności bez wojny i poświęcenia. Macie się przecież za wyrachowanych pragmatyków, więc doskonale to rozumiecie tylko przestańcie wypierać rzeczywistość.


@gandalf_rzulty: to #!$%@? się zgłaszać na ochotnika do Ukrainy
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: tak, a tym że skrajnej lewicy pokroju razemków jest 5%, a skrajnej prawicy jak weżmiesz konfederatów i odpady z pisu masz 15%. Nie ma równości tutaj.

Poza tym przynajmniej razemki nie chcą do rosji.

Sikorski i Tusk lewica? Się uśmiałem, oni ja bardziej prawicowi niż Merker lub Macron którzy u siebie byli uważani za mocną prawicę.
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: To jest ten paradoks, że jak przychodzi co do czego to walczyć w imię wartości i patriotyzmu są prędzej gotowi ci "sojowi chłopcy", "lewacy" i "julki" niż potężna husaria z orzełkiem na piersi. Hipokryci i tchórze, byle tylko schować głowę w piach a jak przyjdzie co do czego to kolaborować z wrogiem byle za bardzo nie oberwać.
  • Odpowiedz
Sikorski i Tusk lewica? Się uśmiałem, oni ja bardziej prawicowi niż Merker lub Macron którzy u siebie byli uważani za mocną prawicę.


@Filjan: To zależy o czym mówimy, gospodarczo mogą być prawicowi, ale ideologicznie to zdecydowanie lewica. Nie powiesz mi, że Tusk czy Sikorski by miał coś przeciwko legalizacji aborcji, związków jednopłciowych czy ogólnie wprowadzaniu standardów multikulti z Europy. Więc w realiach Polski są wg mnie centrolewicą, dla Zachodu mogą być
  • Odpowiedz