Wpis z mikrobloga

Witajcie, miłośnicy mroku, fani Warhammera 40K, i wszyscy, którzy cenią sobie modelarstwo z odrobiną grozy! 🎨🛠️🎲

Mam niezwykłą przyjemność przedstawić Wam dzisiaj moje najnowsze malarskie dzieło. Zapraszam Was do świata pełnego ciemności i przerażenia, gdzie przedstawiam Wam figurkę 🦇🩸💀 Flesh Tearers Captain with Jump Pack, inspirowaną wampirami i zombie z horrorów lat 70. i 80.

Jako bezpośredni sukcesorzy Blood Angels, Flesh Tearers są jednymi z najbardziej srogich i nieustraszonych zakonów Space Marines w całym uniwersum Warhammera 40K. To zakon, którego na galaktycznych polach bitew z równą trwogą obawiają się wrogowie jak i sojusznicy. Zgodnie z tą ideą ich kapitan został przeze mnie przekształcony w istotę wprost wychodzącą z najciemniejszych koszmarów. Stylizacja na wampira/zombie z klasycznych horrorów nadaje mu unikatowego, mrocznego charakteru. Jego pancerz i detale zostały pomalowane z niezwykłą dbałością o szczegóły, by wydobyć z niego atmosferę strachu i grozy, jednocześnie zachowując bojowego ducha jego zakonu.

Na polu bitwy, ten mroczny wojownik z Jump Packiem, porusza się z zaskakującą zwinnością i brutalnością, przypominającą ruchy nieumarłych z dawnych filmów grozy, co czyni go prawdziwym arcydziełem zarówno na polu bitwy, jak i w kolekcji każdego fana.

Zapraszam Was do zapoznania się z pełną galerią zdjęć tej przerażającej postaci na mojej stronie:

https://noocnikpaints.com/wh40k-flesh-tearers-captain-with-jump-pack-prezentacja/

Zachęcam również do obserwowania mojego profilu na Instagramie, gdzie na bieżąco publikuję zdjęcia moich najnowszych projektów:

https://instagram.com/noocnikpaints/

Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu równie mrocznych, hobbystycznych inspiracji oraz udanego weekendu! 😄

#fleshtearers #warhammer40k #wh40k #malowaniefigurek #modelarstwo #horror #scifi #noocnikpaints
noocnikpaints - Witajcie, miłośnicy mroku, fani Warhammera 40K, i wszyscy, którzy cen...

źródło: 1677672755979-01

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz